999 rezultate për

henderson

"Është m**", Klopp "kapet" me përkthyesin (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp edhe kapiteni Jordan Henderson dolën në konferencë për shtyp para ndeshjes me Salzb
Gaboni nëse i merrni karikues borxh dikujt, këto janë arsyet bindëse Të gjithë kemi qenë aty. Celularit ose tabletit po i mbaron bateria dhe ti e ke harruar karikuesin në shtëpi. Nuk bën dë
Kapiteni i Liverpoolit: Jemi të bashkuar, duam fitorën ndaj Kosovës Jordan Henderson ka folur para ndeshjes së Anglisë me Kosovën në kuadër të kualifikimeve për "Euro 2020". Mesfushori
Jurgen Klopp kapet me Henderson, shkak bëhet Shaqiri (VIDEO) Në derbin e djeshëm mes Manchester United dhe Liverpoolit, asgjë nuk shkoi mirë për miqtë, të cilët barazuan dhe për më
Zyrtare: Jordan Henderson rinovon kontratën me Liverpoolin Mesfushori Jordan Henderson ka rinovuar kontratën me Liverpoolin. Ai sot ka nënshkruar një kontratë të re afatgjatë
Henderson: Nuk ishte nata jonë, jemi krenar për tifozët Pas ndeshjes ka folur kapiteni i Liverpoolit, Henderson, i cili ka thënë se skuadra e tij nuk e kishte natën më të mirë,
As për të festuar nuk e lënë, Karius i jep llogari kapitenit në fund të ndeshje (VIDEO) Liverpooli kaloi në finalen e Champions League, edhe pse mes drithërimash, pasi u mund 4-2 nga Roma mbrëmjen e djeshme.
I ndihmoi për të firmosur trashëgiminë, kujdestarja zhvat 1/4 e pasurisë së tij Një kujdestare që 'e drejtoi dorën' e një milionari që po vdiste, pasi nënshkroi mbi gjysmën e gjysmës së pasurisë së ti
Kapiteni i Liverpoolit i pakënaqur me lojën e 10 minutave të fundit nga ekipi i tij Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson është shprehur i dëshpëruar nga 2 golat që ekipi i tij pësoi në 10 minutat e fu
"Salah po aq i mirë sa Ronaldo dhe Messi" Jordan Henderson beson se Mohamed Salah është pothuajse në një nivel me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon. Këtë e vër
Formacionet zyrtare: Liverpool - Porto Liverpool do të luaj sonte kundër skuadrës portugeze, Porto, në ndeshjen e dytë të 1/8 të UEFA Champions League. Red
Freestyleri më i mirë në botë sfidon Cristianon në shtëpinë e tij (VIDEO) Crisitiano Ronaldo ka pasur një vizitë të papritur në shtëpinë e tij, ku freestyleri më i mirë në botë, britaniku Andrew
Formacionet zyrtare: Liverpool - Tottenham Liverpooli dhe Tottenham përballen sot me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 26-të të P
Formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea Liverpooli pret sonte në "Anfield Road" kampionët akutal të Premier League, në një duel të zjarrtë për tri pikët e radhë
Kapiteni i Liverpoolit: Nuk kam fuqi për t'ia ndryshuar mendjen Coutinhos Kapiteni i Liverpoolit Jordan Henderson ka pranuar se nuk mund të ndikojë në vendiin e Philippe Coutinho për të qëndruar
Liverpool - Southampton, ja ​formacionet zyrtare Liverpool dhe Southampton kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në EFL Cup, që do të zhvillohet me fi
“Klopp është menaxher i klasit botëror” Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson ka fjalët më të mira për trajnerin e tij, Jurgen Klopp të cilin e ka quajtur si
I shkaktoi ndërhyrje horror, Henderson habit me fjalët për lojtarin e Evertonit (VIDEO) Derbi i Liverpoolit këtë sezon do të kujtohet për një ndërhyrje horror ndaj kapitenit të “redsave” Jordan Henderson. Ai
Te Anglia plas një tjetër skandal pas Rooney-it Skandale të njëpasnjëshme kanë mbërthyer “Tre Luanët”. I fundit ishte ai i Wayne Rooneyt që shkoi I pirë në një dasmë ku
Ja çfarë thotë Klopp për Hendersonin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka bërë të ditur se Henderson do të luajë përsëri në këtë sezon. Mesfushori angl