999 rezultate për

hemit

Arbana shfaqet seksi pas lindjes së djalit, por komenti i Xhemit është epik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një muaj që kur moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër.
Klubi i njohur merr Pochettinon? Kampionët e Rusisë Zenit Shën Petërburgu kanë kontaktuar trajnerin e njohur argjentinas Mauricio Poketino për të marrë d
Rasti që i kushtoi shtrenjtë, shikoni çfarë humbi Bale në fundin e ndeshjes (VIDEO) Gareth Bejl kishte shansin e artë për ta “vrarë” derbin ndaj Uest Hemit, teksa në minutën e 90+2-të, shpërdoroi një rast
I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e
"Po vjen Viti i Ri ti pa lindur", komenti epik i Xhemit në foton e Arbanës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është shtatzënë për herë të dytë dhe shumë shpejt pritet të sjellë në jetë vogëlushin e saj. Lajmin e buku
"Nuk jam më 20-vjeç që të vrapoj si dikur", Bale rrëfen "hilet" e një futbollisti: Kur je i ri është ndryshe Gareth Bale është larguar nga Reali i Madridit dhe është bashkuar me ekipin e Totenhemit. Ylli uellsian do të jetë n
Pushimet e Xhemit dhe Orindës nuk janë aspak si ato të vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Dy moderatoret simpatike të ekranit, Xhemi Shehu dhe Orinda Huta, kanë treguar shpesh se ruajnë një raport mjaft miqësor
Shkërmoqet Partizani, verilindorët shënojnë edhe golin e 3 (VIDEO) Partizani po turpërohet në Selman Stërmasi. Kukësi ka shënuar një super gol me anë të Ethemit, i cili kalon Teqen me
Mourinho ndjek rreptësisht nga shtëpia lojtarët, stërvitet njëkohësisht me ta (VIDEO) Trajneri i Totenhemit, Jose Mourinho po ndjek me rreptësi sesi po stërvitjen lojtarëve të tij gjatë periudhës së izolimi
Shpejtësia përtej normave të lejuara, futbollisti i Totenhemit në telashe I riu mjaft i talentuar i Totenhemit, Stivën Bergijn rrezikon t’i hiqet patenta, për shkak se ka shkelur normat e lejuar
"Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës", Pas Xhemit, Alketa sulmon motrat Vjollca (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu duket se ka vendosur t’u kthejë “borxhin” të gjithë atyre që patën një koment për paraqitjen e saj në “Fes
Mourinho e pëson në "Old Trafford", portugezi dëmtohet nga lojtari (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndesha midis Manchester United dhe Tottenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në P
ZYRTARE/ Mourinho merr drejtimin e Tottenhamit Mauricio Poçetino u shkarkua nga stoli i Totenhemit, pas 5 vitesh dhe tashmë në klubin londinez e kanë gjetur zëvendësus
Një "fake news" derdh Tiranën rrugëve: Banorët kanë dalë jashtë pas thashethemit për një tërmet të madh (VIDEO) Thashethemet përhapen dhe besohen më shpejt në situata paniku. Duket se kjo po jo ndodh në këto momente në Tiranë ku
Hysaj dhe Strakosha bashk te Tottenham ? Teksa fundi i kampionateve po afron, të tjerë i kanë mbyllur llogaritë dhe është koha për të bërë planet e merkatos. Shu
Rekord botëror i Totenhemit, fitoi 113 milionë paund Totenhemi është klubi anglez që ka fituar gjatë sezonit 2017-18 shifrën e 113 milionë paundëve (rekord botëror), duke mp
Në 3 prill hapet stadiumi i ri i Totenhemit, ka tualet për qentë (FOTO LAJM) Stadiumi i ri i Totenhemit, më në fund, përfundoi dhe është gati, ndërkohë që inaugurimi i tij ishte shtyrë gjashtë muaj
Olti Curri i habit të gjithë me urimin që i bën Xhemit Xhemi Shehu sot ka ditelëindjen dhe për këtë ka marrë disa urime nga VP-at. Pas Arbanës, me urimin e tij ka habitur e
I nxorri Xhemit fotot që nuk shihen me sy, Arbana bën gjestin “heroik” (FOTO LAJM) Xhemi Xhehu dhe Arbana Osmani janë dy nga vajzat më të pëlqyera dhe më diskutuara të shoëbizit shqiptar. Që të dyja v
Everton kalon në epërsi ndaj Tottenhemit (VIDEO) Evertoni ka kaluar në epërsi në minutën e 21 ndaj Tottenhemit falë golit të shënuar nga Theo Walcot. Spërsat në këtë t