999 rezultate për

helmuar

Helmohen pesë nxënës në një shkollë fillore në Prishtinë Pesë nxënës të një shkolle fillore në Prishtinë janë helmuar dhe janë duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të
Jeni helmuar nga ushqimi? Si të shëroheni në kushte shtëpie Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre d
Tragjedi në Korçë, 16-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëhelmuar Nje ngjarje e rende ka tronditur fshatin Porodine ne Korce. Sipas informacioneve te para behet me dije se nje djale a
Piu fostoksinë, vdes në spital 14-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Rrashbull, të Durrësit, ku një 14-vjeçare dyshohet se është vetë helmuar me fo
Këto shenja tregojnë se jeni helmuar nga ushqimi Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Bakteret janë të paevitueshëm në çdo ushqim që njerëzit konsumoj
Shkon në 100 numri i të helmuarëve në Bulqizë Ka shkuar në 100 numri i personave të helmuar nga uji i pijshëm në Bulqizë, ndërsa të tjerë qytetarë janë paraqitur gjat
Shkon në 100 numri i të helmuarve në Bulqizë Në lidhje me helmimin e mbi 80 banorëve në Bulqizë reagoi edhe ish- deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi. Çu
Rritet frikshëm numri i të helmuarëve nga uji i pijshëm në Bulqizë Rritet bilanci i personave që janë paraqitur në Urgjencën e Spitalit të Bulqizës në harkun kohor të 24 orëve, për të kër
Na ke helmuar me gaz! Studentët e Durrësit surprizojnë Lleshajn Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pritur me protesta nga studentët e Universitetit "Aleksandër Moisiu" në Durrës
"Atmosfera është shumë e helmuar", zyrtari i lartë gjerman flet për Shqipërinë Pas takimit në Berlin me ministrin e Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, Sekretari i Shtetit në Ministrinë e Jashtme gjermane
Analisti lëshon lajmin bombë: Ibrahim Rugova mund të jetë helmuar Analisti politik Haki Abazi, ka hedhur dyshime se ish-presidenti Rugova mund të ishte helmuar dhe se vdekja e tij nuk is
Vetëhelomet me fostoksinë 18-vjeçarja në Durrës Një vajzë 18 vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës duke konsumuar fotoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës k
40 gra përfundojnë të helmuara në spitalin e Durrësit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një rropaqepësi në Durrës, ndërsa burime bëjnë me dije se janë helmuar 40 gra, të cila
U helmua në restorant, modelja ruse: Putin tentoi të më vrasë Një modele ruse pretendon se ka qenë nën shënjestrën e urdhrave të Vladimir Putin për ta helmuar atë pasi sipas saj Krem
Shkarkimet e naftës, helmohen 6 banorë të fshatit Zharrëz 6 banorë në Zharrëz janë helmuar nga shkarkimet e depove të naftës bruto të kompanisë Albpetrol. 6 banorët i janë dr
Ndërpreu finalen e Botërorit, gjendet i helmuar aktivisti rus Te gjithë mund ta mbajmë mend momnetin kur një grup aktivistësh rus, u fut në fushë gjatë finales së Botërorit, mes Fran
Helmohet për vdekje një person në Kosovë Një burrë në Viti është dërguar pa shenja jete dje në spitalin e Gjilanit, njofton policia. Dyshohet se viktima në rreth
"E lanë 3 orë të helmuar", akuzë e rëndë ndaj mjekëve në Durrës Një qytetar ka akuzuar mjekët e Urgjencës Durrës pasi ai pretendon se për faj të tyre i ka humbur jetën e motra. Albe
50 vjeçari dërgohet me helikopter në Tiranë i helmuar nga fotoksina Një burrë 50-vjeç është dërguar me urgjencë në spitalin e Sarandës, i helmuar nga fotoksina. Dyshimet e para janë se
5 shenjat që tregojnë se trupi juaj është i helmuar nga toksinat Ju duket sikur shëndeti juaj është në rregull, por keni erë të pakëndshme të gojës, lodhje dhe dhimbje muskulare. Këto s