999 rezultate për

helmimit

Jetonte vetëm me nënën pas divorcit, një person në Berat i jep fund jetës Një person dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelumuar me fotoksinë. Bëhet fjalë për një 62-vjeçar me emrin
Braçe ‘kapet’ me Berishën e Bashën pas denoncimit ndaj Lleshajt Pas padisë që Partia Demokratike bëri ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Llleshaj, ka ardhur një reagim nga zv.kryeminis
Këto janë bakteret që helmuan 80 qytetarë të Gjilanit për iftar Mostrat e ushqimit të marra nga restauranti në të cilin është dyshuar për helmim të disa qytetarëve në komunën e Gjilani
Trump merr masa kundër Rusisë Trump po merr në konsideratë përjashtimin e disa prej diplomatëve rusë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, fill pas për
Paralajmërojnë ekspertët: Mos blini zambakë për Ditën e Nënës! (FOTO LAJM) Ekspertët e kafshëve po lëshojnë një paralajmërim urgjent Ditën Nënës për rreziqet e blerjes së buqetave me lule që përm
Ministria reagon pas helmimit të nxënësve: Hëngrën ushqime nga ambulantët Pas helmimit të 5 nxënësve në Durrës ka reaguar Ministria e Arsimit dhe Sportit. MASR thotë se nxënësit kanë blerë p
Kush fshihet pas skandalit të helmimit të 60 fëmijëve në Bulqizë Kaldaja që rrezikoi jetën e 60 fëmijëve në shkollën e mesme në Shupenzë ishte instaluar jashtë kushteve teknike nga një
Prokuroria fillon hetimet për ngjarjen e helmimit të 60 nxënsëve Nxënësit e asfiksuar të shkollës së Shupenzës mësohet se kanë lënë spitalin dhe janë larguar në shtëpi. Ndihmë mjekësore
9 nxënës britanikë shtrohen në spital për shkak të helmimit nga gazi Nëntë fëmijë britanikë janë shtruar në spital për shkak se janë helmuar në një hotel në Spanjën Veriore. Ata kanë q
Mitrovicë/ Zbulohet shkaku i helmimit të 120 nxënsëve Rreth 120 raste me simptoma të helmimit kanë kërkuar dje ndihmë në Spitalin e Mitrovicës. Prej tyre kryesisht nxënës
Pas helmimit të demokratëve në miting, reagon PS Pas incidentit të ndodhur dje në Tiranë ku gjatë mitingut të PD u helmuan 75 demokratë të cilët për shkak të komplikacio
TETOVË/ Helmohen 200 punëtorë, mbyllet fabrika Fabrika e prodhimit të pjesëve të automjeteve në Tetovë ka marrë vendimin për mbylljen e saj deri në momentin e zbardhje
Siberi/ Shkon në 71 numri i të vdekurve pas helmimit nga vaji i banjos Bilanci i personave të helmuar nga vaji i banjës, pirë nga rusët në Irkutsk, Siberi, ka shkuar në 117 njerëz, ndërsa 71
SHËNIM/ Kush dhe përse gënjeu për shkakun e helmimit të nxënëseve? Nga Albeu.com Edhe pse ngjarja e helmimit të disa nxënëseve të shkollës “Jashar Hoxha” në Paskuqan ishte mjaft e
Ushqimet që duhet të konsumoni nëse helmoheni Ushqimi që konsumojmë kka një rëndësi të veçantë në kalimin nga një helmim. Procesi i shërimit nga helmimi zgjat 2 deri
Alarm në Tetovë, niveli i helmimit 18 herë më shumë se norma e lejuar Lëvizja Eco Guerilla u bën thirje qytetarëve që të evitojnë çdo dalje në ambient të hapur pasi niveli i helmimit të ajri
Prishtina pa ujë nga frika e helmimit të ujit nga të arrestuarit për terrorizëm Disa lagje të kryeqytetit janë pa ujë që në orët e para të mëngjesit të sotëm. Lagjet e prekura janë ato që furnizohen n
Bejta: Do bëjmë çmos të zbardhim të vërtetën për helmimet Nevzat Bejta, kryetar i komunës së Gostivarit, ka komentuar rastin e helmimit të nxënësve në Shkollën e Mesme Ekonomike
Detajet e helmimit të nxënësve pritet të zbardhen brenda javës Nga analizat dhe hetimet lidhur me helmimin e dhjetra nxënësve dhe profesorëve në shkollën e mesme të Gostivarit do të z
Ekspertët rancezë: Jaser Arafat nuk është helmuarit Ekspertët francezë përjashtojnë tezën e helmimit të Jaser Arafati. Ekspertët e mandatuar nga drejtësia franceze për të h