999 rezultate për

helmete

Nuk është montazh por e vërtetë/ Kamioni i shtyp kokën, ai çohet sikur nuk ka ndodhur asgjë (VIDEO) Ky është momenti i jashtëzakonshëm kur një burrë mbijeton, edhe pse koka e tij për një moment u gjend nën rrotat e pasme
Çiklisti në hall me laraskën që e ndjek për ta goditur në helmetë (VIDEO) Një e papritur i ka ndodhur një ciklisti në SHBA. Teksa po bënte xhiro nëpër zonën ruarale të Pensilavnise ciklisit
Kujdes kur parkoni makinën në Shkup, mund të mos e gjeni më Pesë aksidente rrugore kanë ndodhur gjatë 24 orëve të fundit në Shkup. Janë shqiptuar sanksione edhe për 44 automjete
Morata: Mbrojtësit e Juves më thanë se duhet të mbaj helmetë Alvaro Morata ndien presion nga ish shokët e tij të skuadrës në prag të ndeshjes së 1-8-ve ndaj Italisë. Bomberi spanjol
Ky është shqiptari që luan me helmetë Një dëmtim në kokë disa kohë më parë, e ka bërë Klaus Gjasulën ta shikojë ndryshe shëndetin e tij. Sot, 26-vjeçari është
Kapet me drogë, shokohen me tatuazhin në kokë (FOTO LAJM) Tatuazhet janë gjithmonë në trend, e ndërsa ka nga ata persona të cilët kanë gdhendur në trupin e tyre forma nga më të ç
Sfida e iluzionistit përballë shkarkimit elektrik të një milion volt (FOTO-LAJM) Iluzionisti amerikan David Blaine ka ndëmarrë një tjetër sfidë. Ai do të elektrizohet nga shkarkimet elektrike të një mi
Skandali në Izrael, nudo nën helmetën ushtarake Imazhi e pesë ushtareve femra, pjesë e ushtrisë izraelite krejtësisht të zhveshura nën helmetën ushtarake dhe pajimeve t
Motoçiklisti vdes në protestën kundër mbajtjes së helmetave Policia tha se një motoçiklist që po merrte pjesë në një protestë kundër ligjeve të mbajtjes së helmetës në New York, vd