999 rezultate për

helikopterit

Të qajmë a të qeshim? 29-vjeçari vërdallis policinë për orë të tëra në labirint (FOTO LAJM) Policia u vu në ndjekje të një personi që kishte përndjekur një grua, edhe pse kishte marrë urdhër nga gjykata që të mos
Pamje dramatike: Helikopteri rrëzohet në ujë, humbin jetën pesë persona (VIDEO) Videoja amatore e filmuar brenda kabinës së helikopterit që u rrëzua në lumin e New Yorkut, shfaq pasagjerët që nuk arri
DETAJE/ Shpërthimi i helikopterit pranë ishullit grek Një helikopter privat u rrëzua në det pranë portit të ishullit të Poros pak para orës 16:00 (me orën lokale) të të martë
7 të vdekur, dalin pamje rrëqethëse të rrëzimit të helikopterit (VIDEO) Në janar të këtij viti 7 persona ndërruan jetë teksa një helikopter u rrëzua në alpet italiane. Sëfunmdi mediat ital
Rrëzohet helikopteri, vdes miliarderi dhe 6 të tjerë Shtatë persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një helikopteri në Bahamas. Mes viktimave janë gra dhe mesh
Vdesin pesë ushtarë nga rrëzimi i helikopterit në Ukrainë Një helikopter ushtarak Mi-8 u rrëzua gjatë stërvitjeve në perëndim të Ukrainës, duke shkaktuar vdekjen e katër anëtarëv
Rrëzimi i helikopterit në Gjermani shkakton 3 viktima Policia gjermane thotë se një pilot dhe dy pasagjerë besohet të kenë vdekur në rrëzimin e një aeroplani të vogël pranë F
Momenti i shpëtimit të 15 personave në Theth (VIDEO) Forcat Ajrore përmes ekuipazhit të helikopterit Cougar, ka evakuuar 15 persona të bllokuar në fshatrat Theth e Shalë, në
Aksident apo vrasje e organizuar? Vdes pas rrëzimit të helikopterit guvernatorja Guvernatorja e Pueblas së Meksikës,Martha Erika Alonso kahumbur jetën në një aksident ajror vetëm disa ditë pasi u betua
Ushtria e Kosovës bëhet me helikopter (FOTO LAJM) Qendra e Trajnimit për Kërkim-Shpëtim e Regjimentit të Mbrojtjes Civile i FSK-së, në Pomozotin, është bërë me helikopter
Zbulohet gjithçka, kjo është arsyeja pse u rrëzua helikopteri i presidentit të Leicesterit Zbulohet shkaku kryesor i rrëzimit të helikopterit i cili i solli vdekjen ish-pronarit të Leicester Cityt, Vichai Srivad
Rrëzimi i Helikopterit të ish Presidentit të Leicester, zbulohet arsya e rrëzimit Ngjarja që trondit futbolin Anglez dhe jo vetëm ishte humbja e jetës së presidentit të Leicester City Vichai Srivaddhana
Shqiptari tregon momentet e tmerrit të rrëzimit të helikopterit në Leicester Pak ditë më parë rrëzimi i helikopterit të pronarit të Leicester City bëri xhiron në botën e futbollit. Një nga personat
E Plotë/ E gjithë skena e rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester City (VIDEO) Bota e futbollit u trondit pak ditë më parë ku pronari i skuadrës së Leicester City, Vikai Srivadhanaprabha humbi jetën
Dalin teoritë e para për shkakun e rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt Mund të shkojë më shumë se një vit për të ditur rrethanat që dërguan në prishjen e helikopterit ku vdiqën pesë njerëz, p
Pronari i Leicesterit në mesin e 5 të vdekurve nga rrëzimi i helikopterit (FOTO LAJM) Shumë tifozë të klubit të Leicester Cityt janë mbledhur te stadiumi i tyre “King Power”, pasi pronari i tyre është përpl
Tragjedia në stadiumin e Licester City, sa është numri i viktimave nga rrëzimi i helikopterit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas ndeshjes Leicester City-West Ham United. Helikopteri i pronarit të Leicester City,
Reagon Policia e Leicesterit pas rrëzimit të helikopterit (VIDEO) Helikopteri i presidentit të Leicester Cityt, Vichai Srivaddhanaprabha është përplasur në parkun e makinave të stadiumit
Pamje nga aksidenti i helikopterit të presidentit të Leicesterit (FOTO LAJM) Helikopteri i presidenti të klubit anglez Vichai Srivaddhanaprabha është përplasur jashtë stadiumit të Leicesterit “King
Avionët luftarakë turq i afrohen helikopterit që po udhëtonte kryeministri grek Kryeministri grek, Alexis Tsipras deklaroi se megjithëse Greqia mirëpret dhe kërkon bashkëpunim me Turqinë, ajo nuk do t