999 rezultate për

helikopterin

Akuza: Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për fushatën e PS në Dibër Partia Demokratike, ka vijuar sot denoncimin e Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka duke e akuzuar për përdorimin e burim
"Udhëton me helikopter për fushatë", PD nxjerr videon e Xhaçkës Partia Demokratike ka dalë me një tjetër deklaratë, ku akuzon ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka se përdor helikopterin
Avionët turq "qethin" helikopterin e ministrit grek, pamje nga incidenti (FOTO LAJM) Ministri i Mbrojtjes së Greqisë Nikos Panagiotopoulos dhe Shefi i Shtabit të Përgjithshëm Konstantinos Floros bënë një v
I dashuruar me helikopterin e tij, koha kur Bryant fikte motorrin në ajër Mësohet se Kobe Bryant kishte një pasion të veçantë për helikopterët. Ai ishte prej kohësh në dashuri me helikopterin e
U raportua për 5 viktima, Policia e LA: Në helikopterin e Bryant ishin 9 persona Përmasat e tragjedisë që i ndodhi yllit të NBA janë akoma më të mëdha nga se u raportua fillimisht. Deri më tani isht
Topi: Si ma uli Berisha helikopterin tek oborri i shtëpisë, brenda ishte një këngëtare që paguhej nga garda Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Topi rrëfen si ia qëlluan me raketa helikopterin në Irak: Rama i ka dhënë Berishës copa pushteti Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Dalin fotot, momenti kur avionët turq kërcënojnë helikopterin e Tsiprasit (FOTO LAJM) Një incident i rendë ka ndodhur sipas autoriteteve greke me helikopterin e Tsiprasit tre ditë më parë teksa ai po shkont
Tsipras akuzon turqit: Budallenjtë kërcënuan helikopterin tim Kryeministri grek Tsipras ka qenë në ishullin Agathonisi, i cili është shumë pranë territorit turk me rastin e përvjetor
Do rrëzonin helikopterin! Çfarë ndodhi mes aviacionit grek dhe atij turk në Egje Mediat greke kanë zbuluar detaje nga incidenti që për pak desh çoi vendet në luftë sipas tyre. Mësohet se incidenti i
14 avionë turq dhe grekë rrethojnë helikopterin e Kamenosit, gjendje alarmi në ishujt e Greqisë (VIDEO) Dy avionë F-16 të Turqisë kanë hyrë në territorin grek duke iu afruar helikopterit të ministrit të Mbrojtjes së Greqisë,
Pronari i Leicesterit në mesin e 5 të vdekurve nga rrëzimi i helikopterit (FOTO LAJM) Shumë tifozë të klubit të Leicester Cityt janë mbledhur te stadiumi i tyre “King Power”, pasi pronari i tyre është përpl
Avioni përplaset me helikopterin, pësojnë me gërvishtje të lehta (VIDEO) Disa pamje të tmerrshme zbulojnë momentin kur një aeroplan i vogël përplaset me një helikopter, derisa të dy gjendeshin
Zvicra nxjerr qentë dhe helikopterin, kapet një shqiptar Në Kantonin Aargau të Zvicrës është zhvilluar një aksion i madh për të kapur tre plaçkitës në arrati. Deri më tani është
UFO-t ndjekin helikopterin ushtarak, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Dy "UFO" që ndjekin nga pas një helikopter i cili po shkonte në një operacion shpëtimi janë filmuar nga një grup televiz
Tension në Egje, avionët turq kërcënojnë helikopterin ushtarak grek Tensionet janë të vazhdueshme gjatë javëve të fundit në Egjeun Lindor mes Turqisë dhe Greqisë, ndërsa episodi më i fundi
Kurdët rrëzojnë helikopterin turk në Siri Prej më shumë se një javë zhvillohet beteja për Afrinin në veri të Sirisë mes forcave kurde të PYD dhe ushtrisë turke.
Turqia projekton super helikopterin që sfidon Apache-n amerikan (FOTO LAJM) Pas prodhimit me sukses të helikopterit Augusta T-129 (ATAK) në bashkëpunim me Italinë, Turqia ka filluar projektimin e
Asnjë i mbijetuar nga 12 personat që ndodheshin në helikopterin e rrëzuar në Turqi Mediat turke raportojnë se 12 persona, përfshirë këtu shtatë oficerë policie, një gjykatës, një ushtar dhe tre anëtarë t
Serbët "mahnisin" rusët me helikopterin e zbuluar në Abu Dhabi (VIDEO) Mediat ruse kanë shkruar sot se janë "mahnitur" nga helikopteri serb i cili është zbuluar në Abu Dhabi, gjatë prezantimi