999 rezultate për

helikopteri

Bie helikopteri ushtarak në Stamboll, katër të vdekur (VIDEO) Katër ushtarë kanë humbur jetën të hënën në Turqi, kur helikopteri me të cilin po udhëtonin u rrëzua në një lagje të ban
Do rrëzonin helikopterin! Çfarë ndodhi mes aviacionit grek dhe atij turk në Egje Mediat greke kanë zbuluar detaje nga incidenti që për pak desh çoi vendet në luftë sipas tyre. Mësohet se incidenti i
Momenti i shpëtimit të 15 personave në Theth (VIDEO) Forcat Ajrore përmes ekuipazhit të helikopterit Cougar, ka evakuuar 15 persona të bllokuar në fshatrat Theth e Shalë, në
Helikopteri i FA-së niset për të shpëtuar 8 mësuesit në Theth Pas thirrjes për ndihmë, një helikopter Cougar i Forcës Ajore është nisur drejt Thethit dhe Shalës për evakuimin e 8 mës
E bllokuar nga dëbora, shpëtohet me helikopter 58-vjeçarja Pas një djali të ri, një grua 58 vjeç është shpëtuar në Malësi të Madhe. Ajo është nxjerrë nga shtëpia e saj në fsha
Aksident i frikshëm, helikopteri bie në rrugë dhe vret kalimtaren (VIDEO) Një aksident i frikshëm ajror ka ndodhur në Brazil, ku pasi u përplas në tokë, helikopteri vrau edhe një kalimtar. Ng
Aksident apo vrasje e organizuar? Vdes pas rrëzimit të helikopterit guvernatorja Guvernatorja e Pueblas së Meksikës,Martha Erika Alonso kahumbur jetën në një aksident ajror vetëm disa ditë pasi u betua
14 avionë turq dhe grekë rrethojnë helikopterin e Kamenosit, gjendje alarmi në ishujt e Greqisë (VIDEO) Dy avionë F-16 të Turqisë kanë hyrë në territorin grek duke iu afruar helikopterit të ministrit të Mbrojtjes së Greqisë,
Ushtria e Kosovës bëhet me helikopter (FOTO LAJM) Qendra e Trajnimit për Kërkim-Shpëtim e Regjimentit të Mbrojtjes Civile i FSK-së, në Pomozotin, është bërë me helikopter
E pazakontë në Itali, helikopteri ndërpret lojën prej gruas shtatzënë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një stadium të ndodhur në Itali, gjatë një ndeshje futbolli të Kupës së Italisë me
Zbulohet gjithçka, kjo është arsyeja pse u rrëzua helikopteri i presidentit të Leicesterit Zbulohet shkaku kryesor i rrëzimit të helikopterit i cili i solli vdekjen ish-pronarit të Leicester Cityt, Vichai Srivad
Disa të vdekur, helikopteri ushtarak bie në mes të Stambollit (VIDEO) Një helikopter ushtarak ka rënë pak minuta më parë në një nga lagjet më të populluara të Stambollit. Autoritetet loka
Rrëzimi i Helikopterit të ish Presidentit të Leicester, zbulohet arsya e rrëzimit Ngjarja që trondit futbolin Anglez dhe jo vetëm ishte humbja e jetës së presidentit të Leicester City Vichai Srivaddhana
Shqiptari tregon momentet e tmerrit të rrëzimit të helikopterit në Leicester Pak ditë më parë rrëzimi i helikopterit të pronarit të Leicester City bëri xhiron në botën e futbollit. Një nga personat
E Plotë/ E gjithë skena e rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester City (VIDEO) Bota e futbollit u trondit pak ditë më parë ku pronari i skuadrës së Leicester City, Vikai Srivadhanaprabha humbi jetën
Dalin teoritë e para për shkakun e rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt Mund të shkojë më shumë se një vit për të ditur rrethanat që dërguan në prishjen e helikopterit ku vdiqën pesë njerëz, p
Pronari i Leicesterit në mesin e 5 të vdekurve nga rrëzimi i helikopterit (FOTO LAJM) Shumë tifozë të klubit të Leicester Cityt janë mbledhur te stadiumi i tyre “King Power”, pasi pronari i tyre është përpl
Tragjedia në stadiumin e Licester City, sa është numri i viktimave nga rrëzimi i helikopterit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas ndeshjes Leicester City-West Ham United. Helikopteri i pronarit të Leicester City,
Përplasja fatale, ky është momenti kur ngrihet helikopteri i pronarit të Leicester City (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas ndeshjes Leicester City-West Ham United. Helikopteri i pronarit të Leicester City,
Reagon Policia e Leicesterit pas rrëzimit të helikopterit (VIDEO) Helikopteri i presidentit të Leicester Cityt, Vichai Srivaddhanaprabha është përplasur në parkun e makinave të stadiumit