999 rezultate për

helikopter

Turqia nuk ka ndërmend të ndalet: Nxjerr 87 anije për stërvitje, aeroplanë e helikopterë lufte Mediat greke raportojnë se Turqia "po i vë zjarrin" skenës diplomatike në pritje të një raundi të ri të kontakteve ekspl
Sherr mes të rinjve në Skrapar, dy të plagosur me helikopter drejt Tiranës Katër të rinj janë konfliktuar me thika në Skrapar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12 në Pazarin e qytetit ndërsa mëso
16 vjeçarja pi fotoksinë, niset me helikopter drejt Tiranës Një 16 vjeçare në Gramsh është vetëhelmuar e si pasojë është në gjendje të rëndë shëndetësore E reja pasi mori ndihmë
Mik i Alket Rizait, bie në pranga "truri" i arratisjes së bujshme me helikopter Policia greke arreston një tjetër mik të Alket Rizait. Një 44-vjecar shqiptar që konsiderohet “truri” i arratisjes se Al
Rrëzohet një helikopter i Gardës Kombëtare në ShBA, humbin jetën tre ushtarë Tre ushtarë të Gardës Kombëtare të Idahos në ShBA vdiqën të martën në mbrëmje pas një aksidenti me helikopter. Zyrtar
Presidenti "buzëvarur" ndërsa Melania e lumtur, çifti Trump lë përfundimisht Shtëpinë e Bardhë (FOTO LAJM) Presidenti Trump dhe Melania kanë lënë sot Shtëpinë e Bardhë për t'i lënë vendin Presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe Bi
Rrëzohet helikopteri: Vdesin burrë dhe grua, shpëtojnë 3 fëmijët Dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident ajror që ka ndodhur në Christchurc
Rrëzohet helikopteri në Francë, vetëm një i mbijetuar Një helikopter u rrëzua në Alpet Franceze, duke i marrë jetën 5 personave që ndodheshin në bord. Sipas BBC, helikopteri
PD nuk i ndahet Xhaçkës: Fluturoi me helikopter për qëllime elektorale PD ka paditur në SPAK Olta Xhaçkën, të cilën e akuzon se ka shpërdoruar detyrën për qëllime elektorale duke përdorur hel
Akuza: Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për fushatën e PS në Dibër Partia Demokratike, ka vijuar sot denoncimin e Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka duke e akuzuar për përdorimin e burim
"Udhëton me helikopter për fushatë", PD nxjerr videon e Xhaçkës Partia Demokratike ka dalë me një tjetër deklaratë, ku akuzon ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka se përdor helikopterin
Aksident i rëndë në Fushë-Arrëz, 2 të plagosurit dërgohen me helikopter drejt Traumës Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fushë-Arrëz, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Mësohet se dy t
10 mijë euro fluturime për fushatë në Shqipëri? Reagon Ministria e Mbrojtjes "Jemi të keqardhur, që Partia Demokratike ka kthyer sot në kauzë të vetën, akuzat e pabaza e me motive politike, të një
"Një udhëtim me helikopter 10 mijë euro", PD kërkon dorëheqjen e Xhaçkës Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi në një deklaratë për shtyp përpara Ministrisë së Mbrojtjes, ka kërk
Rrëzohet helikopteri në Egjipt, humbin jetën tragjikisht 6 ushtarë amerikanë Një tragjedi ka ndodhur në Egjipt ku 8 ushtarakë, pjesë e një misioni paqeruajtës, 6 prej të cilëve amerikanë, humbën je
Agimi i Artë në Gjykatë, dronë e helikopterë patrullojnë nga ajri (VIDEO) Gjykata e Apelit në Athinë mori sot vendimin ndaj Agimit të Artë, duke e shpallur atë si organizatë kriminale. Proces
"Më morën me helikopter dhe pasi u intubova nuk kuptoja më asgjë", i riu tregon si mposhti COVID-19 Ai është vetëm 25 vjeç, pa asnjë sëmundje por iu desh të luftonte për jetën pas infeksionit me koronavirus dhe të arrint
Aksident i rëndë në Bulqizë, 32 vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë ku një 32-vjecar që po drejtonte motorin është përplasur me
BMW angleze përplaset me ambulancën, infermierja niset me helikopter drejt Traumës Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës, ku një automjet BMW X5 me targa angleze është përplasur me ambul
E bija pret autobusin, aktori i njohur udhëton me helikopter (FOTO LAJM) Në mediat e huaja po qarkullojnë foto të vajzës së aktorit të njohur Tom Cruise, Bella. Ajo shihet në një stacion duke p