999 rezultate për

hekurave

Gjashtë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 6 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar K. A., 44 vjeç. Arresti
Arrestohen 4 persona në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 4 persona, si edhe janë proceduar penalisht 2 persona të tjerë p
Përfituan leje nga burgu për shkak të koronavirusit, tre persona përfundojnë përsëri pas hekurave Tre të burgosur që përfituan leje të posacme nga burgu për shkak të koronavirusit, kanë përfunduar përsëri pas hekurave.
Nëna e moshuar tenton t'i fusë drogë djalit në burg, përfundon edhe vete pas hekurave Një nënë nga Vlora në takimin e përjavshëm me të birin në burg, ka tentuar që ti fusë drogë. Ditën e djeshme, në ambi
Ronaldinho feston 40 vjetorin pas hekurave Dikur "ndriçonte" stadiumet e Europës dhe botës me klasin e tij të padiskutueshëm në sportin më popullor në botë, futbol
72 orë në brenda, Henri Çili tregon ndjesitë e tij prapa hekurave Botuesi Henri Çili ka folur për herë të parë mbi ndjesitë e tij në qeli dhe se çfarë ka menduar pasi policia e prangosi
Stolat e thyer në "Air Albania", pas FSHF-së reagon ashpër Rama: Të mbyllen pas hekurave Ditën e djeshme në "Air Albania Stadium" në ndeshjen mes Tiranës dhe Kukësit u dëmtuan rreth 200 stola. FSHF-ja dhe d
Ende pas hekurave, ky është hakeri që "fundosi" Manchester City-n Manchester City është dënuar ditën e djeshme nga UEFA medy vite pezullim nga Champions Legue pasi nuk kishte zbatuar Fai
Vajza hapi derën dhe u hodh nga makina pasi e ngacmoi, historia që çoi pas hekurave djalin e biznesmenit Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një bi
Rama paralajmëron ashpër: Do zhvishen nga çdo pasuri, dërgim menjëherë prapa hekurave Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se burgu nuk mjafton për personat që kanë vënë pasuri të ligjshme nga aktivitete
El Chapo do kalojë gjithë jetën pas hekurave, çfarë bën gruaja e tij (FOTO LAJM) Pas një mungese të gjatë, gruaja e El Chapo-s është rikthyer më magjepse se kurrë. Bukuroshja ka publikuar foto të mreku
Kërcënoi Tahirin, dhunoi babain, gruan dhe kushëririn: Vladimir Gjuta i shpëton sërish hekurave Pak ditë më parë Vladimi Gjuta ra sërish në pranga pasi dhunoi me çekiç kushëririn e tij. Sot Gjykata ka vendosur ta
"Do rrisja 3 fëmijët", të përlotura 3 gratë e dënuara rrëfejnë si përfunduan pas hekurave Kryeministri Edi Rama ka qenë sot bashkë me ministren Etilda Gjonaj në Burgun e Grave ku do të jepet aministia për 56 gr
Policia e gjeti durrsakun në anë të rrugës, zbulohet shkaku pse do t'i kalojë festat pas hekurave Një aksident ka zbuluar të shkuarën e errët të shoferit të makinës. Ai është arrestuar nga policia pasi duke drejuar
Dëshmia e të "fortit" që pritet të kalojë jetën pas hekurave: Më kanë bërë 3 atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje “Më kanë bërë tri atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje”. Kështu është shprehur Elvis Gaçaj para Gjykatës së Dur
Kokainë dhe 1800 euro, përfundon pas hekurave shqiptari në Itali Policia italiane ka kapur dhe arrestuar një shtetas shqiptar i cili shpërndante kokainë. 21 vjeccari është kapur me 5
Protestat ruse, 300 persona të tjerë pas hekurave Të paktën 300 persona u arrestuan sot nga policia pas një manifestimi të opozitës ruse, e cila prej javësh po kërkon reg
I shumëkërkuari në Britani vihet pas hekurave për vrasjen e dy personave Arrestohet në Britanin e Madhe i shumëkërkuari Gentian Doda, i cili para 20 viteve ka vrarë 2 persona. Familja Doda n
"Pasha familjen burgu është shumë chill", Stresi flet për eksperiencën pas hekurave (VIDEO) Pak javë më parë, reperi Stresi doli nga qelia pas 8 muajsh që ishte brenda. Lajmi bëri bujë në të gjitha mediat, mirëpo
Armë dhe drogë, përfundojnë pas hekurave 21 shqiptarë Policia italiane dhe ajo shqiptare kane finalizuar me sukses një operacion të rëndësishëm në luftën kundër krimit. Si