999 rezultate për

hekuran

Miku i Metës humb jetën pasi s'i përballoi dot pasojat e COVID-19 (FOTO LAJM) Një nga miqtë e Presidentit Ilir Meta është ndarë nga jeta. Presidenti shkruan se Hekuran Doko, u infektua dhe mposht
"Të shkojnë në hale të gomerëve!", urdhëri i Enverit për të arrestuar Kadarenë I tronditur nga gjithë sa kishte ndodhur një vit më parë, Enver Hoxha donte t’i shkonte deri në fund “shpartallimit” të
Nxorri në pritë Hekuran Billën, zbulohen prova të reja që fundosin Adjola Lakrën (FOTO LAJM) Zbulohen detaje të reja dhe prova që rëndojnë pozitën e Adjola Lakrës, vajzës që dyshohet se u përdor si karrem për të n
E nxorri në pritë, jepet vendimi për bjonden e përfshirë në ekzekutimin e Billës Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për Adjola Lakrën, e arrestuar si e dyshuar per bash
Denoncimi i fortë: Merret peng kryetari i Bashkisë së Vorës! Ky denoncim është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha. Kryebashkiaku në detyrë Hekuran Brahimai është marrë peng,
E kuruar me tualet në Gjykatë, jepet vendimi për vajzën që futi në kurth Hekuran Billën Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur “arrest në burg” për Adiola Lakrën, vajzën që dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekur
"Ajo vajza ishte e trembur, njësoj si Sebastiano", detajet e errëta nga vrasja e Hekuran Billës Adiola Lakra, 26-vjeçarja, që është arrestuar nga Policia si bashkëpunëtore në ekzekutimin e 40-vjeçarit Hekuran Billa t
Telefonata që çoi në ekzekutimin e Hekuran Billës, si u zbulua ish e dashura e përfshirë në krim Një 26-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi dyshohet se ka bashkëpunuar me autorët e dyshuar të vrasjes s
E futi në kurth e dashura, detajet e errëta nga ekzekutimi i Hekuran Billës Hekuran Billa u nxor në pritë para atentatorëve nga ish e dashura e tij. Burimet konfirmojnë se Adiola Lakra, 26-vjeçarj
Bionde dhe me sy bojëqielli, kjo është e dashura që nxorri në pritë Hekuran Billën (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga eliminimi i Hekuran Billës, ku mësohet se është përdorur si karrem e dashura e tij, Adjola L
Kush është e reja e përfshirë në eliminimin e Billës Policia ka arrestuar një 26-vjeçare si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Bëhet fjalë për Adjola Lakra nga T
Arrestohet një 26-vjeçare e dyshuar për eliminimin e Hekuran Billës Policia ka arrestuar një 26 vjeçare e dyshuar për eliminimin e Hekuran Bbillës. Ka shkuar kështu në tre numri i të ar
Merret vendimi për 22 vjeçarin e dyshuar për eliminimin e Hekuran Billës Gjykata ka vendosur të lërë në burg 22-vjeçarin Sebastian Malo, të dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës. Malo dëshmo
"Më duhet makinë të takoj të dashurën", skema e mashtrimit që ndërthuret me eliminimin e Hekuran Billës Të tjera detaje zbardhen nga atentati mafioz ku mbeti i vrarë Hekuran Billa. Nipi i autorit të dyshuar për eliminimin e
Hodhi çantën me armë e ia mbathi, kush është i dyshuari për eliminimin e Hekuran Billës Një 32-vjeçari nga Shkodra ka rrënë në pranga e policisë, teksa dyshohet të jetë i përfshirë në atentatin ku mbeti i vra
DETAJET/ Iu mor jeta në Tiranë, Hekuran Billa u ndoq në 3 qytete për t'u ekzekutuar I riu i arrestuar për vrasjen e Hekuran Billës ka mohuar se në zonën e Komunës së Parisit ndodhej për të raportuar lëviz
Ekzekutimi i Hekuran Billës për gjakmarrje? Policia zbardh si u kap autori Një javë pas ngjarjes është vënë në pranga autori i dyshuar për ekzekutimin e Hekuran Billës. "Shtetasi V. M. qëndro
Hasmi i tij, arrestohet autori i dyshuar për ekzekutimin e Hekuran Billës Arrestohet në Mal të Zi autori i dyshuar i vrasjes së Hekuran Billës, pak ditë më par ënë Tiranë. Mësohet se ndalimi
Lala zbërthen njohjen e Noizy-t me Billën: Ishte në varrimin e tij Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për "Opinion" se ka pasur takime me Billën duke sqaruar se víktima kishte miq edhe me
Lala: Hekuran Billën e kam takuar disa herë në burg Gazetarja Klodiana Lala tha se njihej personalisht me Hekuran Billën, që u ekzekutua disa ditë më parë në zonën e Komunë