999 rezultate për

hektor

Testohet ndriçimi në "Arenën Kombëtare", shikoni pamjet (FOTO LAJM) Edhe pak kohë na ndajnë nga inaugurimi i shumëpritur i “Arenës Kombëtare”. Mbrëmjen e sotme është bërë edhe testimi i pr
Humbi vëllain dhe babain, vajza shpërthen në vaj: S’mundem as të të vendos një lule (FOTO LAJM) Si sot dy vite më parë, një ngjarje e rëndë tronditi Velipojën. Babë e bir mbetën të vrarë në një restorant në Velipojë
U dogj së gjalli për të shpëtuar babain, 33-vjeçari humb jetën në Turqi Është ndarë nga jeta Hektor Zenuni. Djali i ri ka humbur jetën edhe pse u dërgua në Turqi për një kurim të specializ
Babai i Ergi Dinit fjalë prekëse për “heroin” nga Velipoja: Ah, djemtë tanë Shpërthimi i fuqishëm i cinsternës së gazit në Velipojë, është cilësuar si një nga ngjarjet që ka tronditur mbarë opinio
Dalin pamjet, zjarri ka shkrumbuar të gjithë kompleksin Për fat të mirë nuk ka asnjë të vdekur nga zjarri i rënë në kompleksin në Velipojë, ndërkohë që katër persona, një prej
Kallëzohen penalisht policët që filmuan fshehurazi ministrin Demiraj Pas publikimit të videos së ministrit Demiraj i cili u përplas me një officer për prozhektorët nga mitingu i PD, prokuro
A ka një puç ndaj Dritan Demirajt nga vartësit në ministrinë e Brendshme? (VIDEO) Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj është filmuar fshehurazi nga një vartësi i tij teksa ishte duke diskutuar me disa of
Filmohet fshehurazi Dritan Demiraj: O çuna, kjo s'ka sens mo! (VIDEO) Ministri i Brendshwm Dritan Demiraj wshtw filmuar fshehurazi teksa i kwrkon oficerwve tw policisw gjyqwsore qw tw mos i
Helmimi i 140 militantëve, Prokuroria sekuestron prozhektorët e mitingut të PD Prokuroria ka sekuestruar prozhektorët e fuqishëm të ndriçimit që u përdorën në hapjen e fushatës së Partisë Demokratike
Ja si duket "Elbasan Arena" nën dritën e prozhektorëve (FOTO LAJM) Dyert e stadiumit "Elbasan Arena" janë mbyllur. Një urdhër i ditës së djeshme nga ana e drejtorit të stadiumit, Dritan K
PSG-Monaco, dueli 145,5 milionësh (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje kampionati francez i futbollit luan ndeshjen më të rëndësishme të javës dhe ndoshta edhe ndeshjen e sezon
Mjetet elektronike mund të lehtësojnë rikthimin në punë Është vështirë të ambientohesh me punën pas pushimeve por specialistët rekomandojnë që para se të ktheheni të keni një t
Hektor Kuper nën akuzë për trukime Ish tranjeri i Interit, argjentinasi, Hektor Kuper akuzohet nga Prokuroria e Napolit për trukim ndeshjesh. Organi i akuz
PS vijon me akuza drejtuar Bregut Partia Socialiste ka vijuar sërish me akuzat ndaj ministres së Integrimit Majlinda Bregu. Deputetja e PS-së, Ermonela Fe