999 rezultate për

hedhur

Na paskan hedhur hi syve, intrigat pas fototve të famshme të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Çfarë ndodh në Las Vegas mbetet po në Las Vegas, por ajo që ndodh brenda familjes mbretërore nuk mund të ngelë kurrsesi
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli (FOTO LAJM) Juventus do të luajë në shtëpi përballë Napolit në orën 20:45. Të dyja ekipet luajnë për fitore teksa Pirlo ka hedhur
130 kg tritol për të hedhur në erë pallatin, shpërthimi plagos një ushtar Ditën e sotme forcat xheniere kishin programuar një shpërthim të telekomanduar, për një nga pallatet e dëmtuara rëndë ng
Tronditet Durrësi, 60 vjeçari hidhet nga kati i 5 i një pallati Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Durrës ku një person është vetëflijuar duke u hedhur nga kati i 5 i një
Me parashutë nga Llogaraja, rrëzohet në përrua në Palasë Një person i cili është hedhur me parashutë nga Qafa e Llogarasë ditën e sotme, ka mbetur i aksidentuar. Ngjarja e rë
Gjenden dy pistoleta në Shkumbin, dyshohet se janë hedhur nga autorët në Elbasan Dy pistoleta janë gjetur të hedhura në lumin Shkumbin. Mësohet se pistoletat janë gjetur gjatë aksionit për gjetjen e
Festoi e ngriti dolli me verë, Pipero: Më ftuan si hero në shtëpi dhe shitën fytyrën time duke hedhur baltë InfeksionistI Pëllumb Pipero ka reaguar sërish përsa i përket videos së publikuar pak ditë më parë në mediat sociale, ku
Egbo këndon himnin shqiptar: Këtu më kanë hedhur banane dhe më kanë pështyrë (VIDEO) Emanuel Egbo së fundmi ka treguar shumë për jetën e tij, që shumë pak i dinë, duke filluar nga ardhja në Shqipëri te lid
Flasin mësueset e vajzave: Anisa dhe Blerta ishin të qeta, por jo të hedhura në shoqëri Tirana dhe e gjithë Shqipëria u trondit disa ditë më parë nga vdekja e një nënë dhe e bijës së saj, saktësisht Zhaneta d
Vëllai përplaset live me motrën: Boll, ke hedhur një fëmijë tjetër në koshin e plehrave! Nje grua 45-vjecare nga Vlora, qe ka rrefyer historine dramatike te jetes se saj dhe dhunen e ushtruar nga bashkeshorti,
Interi i papërmbajtshëm në merkato, pas Hakimit avancon bisedat me Tonalin Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato p
Vdes në vend 42 vjeçarja që u vetëhodh nga kati i tetë Nje 42 vjeçare ka ndërruar jetë pasi dyshohet të jetë hedhur nga taraca e katit të tetë të në pallati. Ngjarja e rënd
Ylli i Juventusit tallet me Lazio dhe Interit me foton e hedhur në "Instagram" (FOTO LAJM) Lazio u mposht me rezultatin 3-2 nga Atalanta, ndërsa Interi u ndal në shtëpi në një barazim 3-3 ndaj Sasuolos. Pikër
Arthur Melo refuzon përsëri ofertën e Juventusit Edhe pse Juventus insiston për të, Arthur Melo është i vendosur për të qëndruar te Barcelona. Braziliani ia ka bërë m
Keni hedhur lotarinë amerikane? Ambasada e SHBA nxjerr njoftimin e rëndësishëm "Nëse jeni përzgjedhur, ju nxisim të plotësoni sa më shpejt formularin për vizë DS-260..." Të gjithë aplikuesit e Lot
Habit Kreshnik Spahiu: Teatri u shemb nga Rama, Basha e Meta për t'ja hedhur Amerikës Juristi Kreshnik Spahiu ka zbërthyer detaje që sipas tij kanë shkaktuar përplasjen për Teatrin Kombëtar qëndrimet e Yuri
Provokim për dhunë? Shashkat e hedhura në protestën e teatrit plagosin gazetaren (VIDEO) Në këto momente po zhvillohet protesta e qytetarëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Gjatë protestës një shtetas, i
Mposhti koronavirusin, e dashura e Dibalës djeg rrjetin në pozat me bikini (FOTO LAJM) E dashura e Paolo Dibalës, Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me
Mposhti koronavirusin, e dashura e Dybalas i rikthehet jetës normale me foto provokuese (FOTO LAJM) Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instag
Albin Kurti: Kam hedhur idenë e një takimi me Ramën e Metën por s'kam marrë përgjigje Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti ka hedhur idenë e një takimi të ngushtë mes krerëve më të lartë të Shqipëri