Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

hedhjes

CHAMPIONS/ UEFA konfirmon datën e hedhjes së shortit për çerekfinalet UEFA konfirmoi të martën se shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kampionëve do të zhvillohen n
Ndërron jetë shpikësi i gjuajtjeve të penalltive Ka ndërruar jetë njeriu që shpiku gjuajtjen e panalltive si një mënyrë të drejtë për të zgjidhur ndeshjet që më parë ven
Ky është personi që vdiq pas hedhjes me parashutë në Prizren Një person sot ka vdekur pas një incidenti që ndodhi gjatë fluturimit me parashutë në Prizren. Personi që ka ndërruar
Messi dhe Ronaldo bëhen bashkë, çfarë po bisedojnë para hedhjes së shortit? Po hidhet në Monaco shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League. Përveç shortit,
Kush nuk e njeh mjeshtrin e hedhjes së kripës, publikohet shifra maramendëse e pasurisë së kuzhinierit (VIDEO) Të presësh e të përgatisësh mishin nuk ka qenë kurrë kaq artistik. Dhe askujt më parë nuk i kishte shkuar mendja që hedh
Pamje të rënda! Gjimnastja thyen këmbët gjatë hedhjes (VIDEO) Samantha Cerio ishte duke bërë provën e saj të parë në një garë mes universitetesh në fushën e gjimnastikës, por gjithçk
Sot mbahet seanca e parë pas hedhjes së gazit Kuvendi i Kosovës sot vazhdon seancën plenare, ku do të votohen rekomandimet nga interpelanca e kryeministrit të Republi
Pas hedhjes së gazit reagon për herë të parë Ramush Haradinaj Ka reaguar për herë të parë edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas hedhjes së gazit lotsjellës në Kuvendin e
Apostolova bisedon me Albin Kurtin pas hedhjes së gazit Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, është parë në hollin e Kuvendit të Kosovës teksa bisedon me depu
Pamjet më spektakolare të hedhjes në ujë që keni parë ndonjëherë! (VIDEO) Një turist që pushonte në Karaibe u xhirua duke u hedhur në ujë nga hoteli në det. Pushuesi ishte duke vizituar Sint
Pas hedhjes së shortit, UEFA zbulon edhe trofeun e Ligës së Kombeve (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Lozanë të Zvicrës, përveç shortit të kombëtareve europiane, u zbulua edhe trofeu i kësaj lige. Kupa
Lojtarët e Kombëtares optimistë për shortin, ja si shprehen pas hedhjes së tij Shorti në Lozanë nuk e ka ulur optimizmin në radhët e kuqezinjve. Disa prej protagonistëve kryesorë të skuadrës, duke ni
Arbeloa me një deklaratë qesharake për Xabi Alonson pas hedhjes së shortit të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Arbelo nuk ka qenë shumë i lumtur me shortin që Xabi Alonso tërhoqi për Real Madridin në Ligën e Kampionëve Ka
“Pulat që kakarisin”, Flamurtari: FSHF na masakroi pa rregullore Pasi Komisioni i Disiplinës publikoi sot vendimin, se klubi i Flamurtarit dënohej me 4 ndeshje pa tifozë, dhe një gjobë
Kampioni i hedhjes dallëndyshe, Sali Riza Gërcina zhduket pas kërcimit nga Ura e Fshejtë Kampioni i shumëfishtë i hedhjes, Sali Riza Gërcina është zhdukur pas hedhjes së tij nga bregu tek Ura e Fshejtë në Gjak
Sulmet në Siri, ja pamjet e hedhjes së raketave "Tomahawk" nga Mesdheu (VIDEO) Pentagoni ka publikuar një video në të cilën shihet se si raketat "Tomahawk" nisen nga Mesdheu në drejtim të forcave ush
Sherr mes besimtarëve gjatë hedhjes së kryqit në Shkup (VIDEO) Besimtarët ortodoks kanë festuar sot ditën e hedhjes së kryqit, por, siç mësohet, edhe këtë vit, festa nuk ka kaluar pa
UEFA ndryshon ditën e hedhjes së shortit në Champions League UEFA ka zyrtarizuar datën dhe orën e tërheqjes së shortit për fazën e 1/16 në Champions League. UEFA ka vendosur që f
INTERVISTA/ "Drama jonë familjare dhe shkaku i hedhjes së vajzës nga pallati" Nëna e 14-vjeçares e cila tentoi të vriste veten duke u hedhur nga pallati, tregon gjendjen në të cilën ndodhet familja
E pabesueshme, Çekia shokon Kroacinë në shtesë (VIDEO) E pabesueshme ajo që ndodh në sfidën Kroaci-Çeki. Kroacia dominon për 90 minuta por në fund detyrohet të dalë vetëm me n