999 rezultate për

hedhin

Qeni ha maskën gjatë ecjes në natyrë Ngjarje e çuditshme, një qen ha maskën e fytyrës. Veterinarët kanë paralajmëruar njerëzit që të mos i hedhin maskat n
HOROSKOPI/ Po përpiqen t’jua hedhin, bëni kujdes ditën e sotme Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri nesër. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë
Vdekja e së resë pas dhimbjes së kokës dhe gjoksit, fqinjët hedhin dyshime të forta Detaje të reja zbardhen nga vdekja e 36 vjeçares nga Shijaku, Margarita Keci. Mësohet se e ndjera ka shkuar tre herë
Trump dhe Obama hedhin "baltë" ndaj njëri-tjetrit: I paáftë dhe idiót Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama është përkushtuar jo pak në fushatën e kandidatit demokrat, Joe Biden, dikur vartësi
Mban deri në 60 sëmundje! Nëse një mizë ndalon mbi ushqimin tuaj, mos e hani Kur një mizë ndalon në ushqim, reagimet e njerëzve janë të ndryshme… Disa e largojnë dhe vijojnë ta konsumojnë, ka të
Votime në kushte pandemie, qytetarët nuk mund të hedhin votën nëse nuk zbatojnë këto kushte Gjithsej 1.814.263 qytetarë kanë të drejtë vote në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të caktuara për më 15 korrik në
Trupat e Gardës Kombëtare ia hedhin valles para protestuesve, i "argëtojnë" nën tingujt e këngës Makarena (VIDEO) Fotografitë dhe videot e protestave në mbarë SHBA-të që shpërthyen pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd, kanë sho
Çapja niset me urgjencë drejt Tiranës, familjarët hedhin poshtë mundësinë e një atentati Ardian Çapja ka mbetur i plagosur paraditen e sotme, si pasojë e një atentati të ngritur pranë hotelit të tij në zonën e
Avdylajt e dosjes "339" nuk futen në izolim, ia hedhin paq Gjykata e Tiranës ka vendosur anulimin e vendimit të drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili, i cili vendosi
Revoltohen të burgosurit Shutkës, hedhin pjatat nga dritaret (VIDEO) Revoltohen të burgosurit e burgut në Shutkë, panik nga Koronavirusi, hedhin pjatat nga dritaret, nuk pranojnë ushqimin.
Dritë edhe në mes të tunelit, 5 mjekë dhe infermierë ja hedhin luftës me koronavirusin 5 mjekë dhe infermierë kanë mundur të shërohen dhe t'ja hedhin luftës me koronavirusin. Ministrja e Shëndetsisë, Oger
Kinezët hedhin hipotezën e re: Koronavirusi lindi në Itali! (FOTO LAJM) Italia është kthyer në shtetin më të prekur nga koronavirusi, me një numër më të madh viktimash, madje edhe më shumë se
Stresi dhe Keisi hedhin pas krahëve keqkuptimet, reperi zbulon bisedat e gjata (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur. Keisi ven
Hedhin akuza se e kanë vrarë, familjarët e shqiptarit që humbi jetën në burgun francez hapin dyert e mortit Një 36-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë më 1 shkurt teksa ndodhej në qeli në një burg në Francë. Autoritetet francez
Nis me incidente, në premierën e Ermal Mamaqit hedhin fletushka kundër Ramës (FOTO&VIDEO) Komediani Ermal Mamaqi sonte ka nisur premierën e filmit më të ri, "I love Tropoja". Në këtë film, merr pjesë edhe k
Vëllai i Ervis Zotaj: Nëse e ka bërë, ta vrasin e ta hedhin në rezervuar Në një rrëfim të dhimbshëm familjarët e Drita Saliajt kanë treguar si e kanë marrë vesh për krimin erëndë. Teksa flis
Regjia spanjolle i censuroi, dalin pamjet kur tifozët hedhin topa në fushë (VIDEO) El Clasico mes Barcelonës dhe Real Madridit ka përfunduar pa fitues me shifrat 0-0. Por përveç lojës së bukur dhe të
Tifozët hedhin topa në fushë, regjia spanjolle censuron pamjet (FOTO LAJM) Ndeshja përfundoi me rezultat e barabartë pa gola edhe pse rastet nuk munguan. Por ky derbi ishte i tensionuar në tri
Hedhin padashje unazat me diamant, çifti kërkon në 30 ton mbeturina Një çift australian ka përjetuar momente të tmerrshme kur kuptoi se kishte hedhur padashur në plehra unazat e me diamant
Rama i acaruar: S’bëhet shteti sa hap e mbyll sytë, hedhin helm sikur ujë Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për News24 nga qyteti i Durrësit, i cili ka qënë më i godituri nga tërmeti