999 rezultate për

hec-in

Skandali në Tepelenë! Të vdekur, fëmijë e të burgosur “firmosin pro” për HEC-in Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Tepelenë. Një firmë, e cila duhej të merrte mendimin e banorëve
"Fshihet vdekja e 18-vjeçarit në HEC-in e Tamares" Ish-krymeinistri Sali Berisha ka publikuar një denocnim të ardhur në Facebookun e tij ku thuhet se një 18-vjeçar ka humb
Shpërthim tritoli në HEC-in e Gjegjanit në Pukë Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar një shpërthim i fuqishëm është është ndjerë në hidrocentralin e Gjegjanit në Pukë,
Kryekomunari i Kaçinarit: Prokuroria po më sulmon për HEC-in Kreu i Komunës Kaçinar në Mirditë Petrit Bardhi ka reaguar pas nisjes së hetimeve të Prokurosië ndaj tij me akuzën e mos
Bie niveli i ujit në HEC-in e Fierzës Mungesa e reshjeve të shiut dhe rritja e temperaturave gjatë ditëve të fundit kanë bërë, që niveli i ujrave në basenin e
Tragjedia në HEC-in e Qafë Mollës, banorët sërish në protestë Gjatë paradites së sotme është përshkallëzuar edhe më shumë protesta e punëtorëve të HEC-it në Qafë Mollë, ku humbën jet
Protesta në HEC-in e Qafë-Mollës, punëtorët: 4 muaj pa marrë rrogat Në orët e para të ditës së sotme, punëtorët e HEC-it në Qafë-Mollë si dhe banorë të Mirditës kanë dalë në protesta, ku k
Protestat në HEC-in e Polisit, tre gra në pranga dhe pesë të tjerë në kërkim Tre gra janë vënë në pranga dhe pesë persona janë shpallur në kërkim nga policia, pasi akuzohen për sulmin ndaj policisë
Banorët djegin HEC-in e Valikardhit, policia vjen me vonesë Aksioni i banorëve të komunës Zelçan në Bulqizë kundër ndërtimit të HEC-it është pershkallezuar ne orët e mbrëmjes, ku d
Rama inspekton punën në HEC-in e Banjës Kryeministri Edi Rama shprehur sot mbështetjen ndaj atyre bizneseve të cilat krijojne vende të reja pune. Gjatë inspekti
Berisha inauguron HEC-in e Ashtës Kryeministri i vendit Sali Berisha ka marrë pjesë sot në inaugurimin e përfundimit të projektit të hidrocentralit “Ashta
KESH raporton kuotat në 3 HEC-et e kaskadës së Drinit Korportata Elektroenergjetike Shqiptare ka njoftuar sot të dhënat më të reja nga situata në hidrocentralet e kaskadës mb
METE informon për kuotat në HEC-e Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës informoi sot në lidhje me nivelin e ujit në hidrocentralet mbi kaskadën