999 rezultate për

heard

Në mes të "betejës" me ish-gruan, Depp gjen paqe me modelen 24 vite më të re (FOTO LAJM) Në vazhdën e betejës gjyqësore me ish-bashkëshorten Amber Heard, Johnny Depp është fokusuar në jetën e tij private dhe q
Rrëfimi tronditës: Amber Heard qëndronte shtrirë në dysheme, lakuriq dhe e gjakosur Mikesha e aktores Amber Heard tha sot në gjykatë se kjo e fundit ishte lënë lakuriq dhe e gjakosur në dysheme, ndërsa is
Flet Johnny Deep: Nuk jam monstra që thotë ish-gruaja ime Ylli i Hollivudit Johnny Depp mohoi se ka dhunuar ish-gruan e tij Amber Heard, ndërsa tha të kundërtën se kishte qenë aj
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard Gjykata e Lartë e Londrës lexoi së fundi disa mesazhe të Johnny Depp ku kërcënon me vdekje gruan e tij asokohe, Amber He
Del audio tronditëse për Hollywood, Amber Heard ka dhunuar Johnny Depp (VIDEO) Hollywoodi është tronditur nga një kthesë e papritur e ngjarjeve mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Në maj të vitit 2016,
"Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe", Amber tregon tmerrin me Johnny Depp Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në do
"Luftë për mbijetesë", Amber Heard tregon për dhunën e Deep (FOTO LAJM) Lidhja e tyre zgjati për disa vite dhe këta vite për aktoren Heard ishin një luftë për mbijetesë. Ajo tregon se ai sa he
Amber Heard nuk i tregon të gjitha Amber Heard ka mahnitur të gjithë pranishmit në galanë e mbajtur në Los Angels, në “Art Of Elysium”, me veshjen e saj të
Ish-gruaja e Johnny Deep ndahet edhe me të dashurin bilioner Aktorja shumë e njohur e Hollivudit Amber Heard vetem para pak kohesh bëri publike lidhjen e saj me bilionerin e njohur
Aktori i famshëm i "Home Alone" gjendet i vdekur Aktori shumë i njohur për rolet e tij në filmat “Home Alone” si protagonist në rolin e babait të Kevin dhe në filmin “
Edhe pse të ndarë, Amber Heard vishet si Johnny Deep (FOTO LAJM) Amber Heard arriti në aeroportin kryesor të Los Angeles në mbrëmjen e së mërkurës pasi po largohej për disa ditë nga LA.
Finalizohet ndarja, më në fund Deep pranon kushtet e ish-it Pas një kohe të gjatë e një lufte mes palëve është finalizuar divorci i Johnny Depp dhe Amber Heard. 53-vjeçari Deep, pr
10 femrat më të bukura në botë sipas shkencës (FOTO LAJM) Ndërsa standardet e bukurisë ndryshojnë nga kultura në kulturë, metoda e raportit Phi është një qasje interesante. Në
Ish bashkëshortja në sulm ndaj Johnny Depp Nuk kanë fund telashet për Johnny Depp. Aktori do të përballet sërish me drejtësinë, sepse ish-bashkëshortja e tij prete
Publikohet videoja ku Johnny Depp tregohet i dhunshëm (VIDEO) Amber Heard ka inçizuar aktorin Johhny Depp ndërkohë ai hedh sende të ndryshme në guzhinën e tij. Amber në gjykatë ka
Amber Heard lajmëron policinë kundër Johnny Depp Amber Heard ka akuzuar Johnny Depp se ai ka thyer urdhrin e mbrojtjes, sipas të cilit, aktori nuk duhet t’i afrohet më s
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Johnny Depp ia nxin syrin ish gruas (FOTO LAJM) Çështja e divorcit po merr përmasa edhe më të mëdha mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktorja ka rrëfyer në gjykatë se ës
Depp dhe Heard i japin fund martesës Pas 15 muajve martesë, Johny Depp dhe bashkëshortja e tij, aktorja Amber Heard kanë vendosur të ndahen. 30-vjeçarja p
Ylli i Premier League shet këtë shtëpi për 3.1 milionë paund (FOTO LAJM) Bomberi i Uest Hemit, Gabby Agbbonlahor ka vendosur që të shesë shtëpinë e tij për plotë 3.1 milionë paund. Vila e t