999 rezultate për

hazizaj

Hazizaj letër të hapur Ramës: Për fëmijët e tu do shkoje në fund të botës Drejtori Ekzekutivi i Qendrës për Mbrojtjen e të Drejtave të Fëmijëve (CRCA), Altin Hazizaj i ka kërkuar publikisht krye
Kujtim Gjuzi: I kam dhënë vendit 4 fëmijë, shko martohu njëherë! Kujtim Gjuzi, Kryetari i Partisë Konservatore është kthyer në një ndër figurat politike më të komentuara në media, shumi
Frikë nga vendimi? Adriatik LLalla nuk merr sërish pjesë në gjykim Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla nuk është paraqitur as sot në seancën e KPK ku do të gjykohej ai. Llalla ka ngarkua
U prek nga ligji i dekriminalizimit, përjashtohet nga gara Altin Hazizaj Kandidati i shoqërisë civile, Altin Hazizaj, u përjashtua sot nga shorti i kandidatëve për KLGJ e KLP në nënkomisionin "
Arrestohen dy persona të shpallur në kërkim për 3 plagosje dhe drogë Policia e Vlorës ka vënë në pranga ditën e sotme, dy persona të cilët akuzohen për shitje të lëndëve narkotike dhe plago
Juristët kundër Ramës: "Lista e zezë" e paligjshme Juristët denoncojnë se po shkelen të drejtat e njeriut në publikimin e listës 101-emërore të lakuar në rrjetin social si
Çfarë do të ndodhë më 24 korrik? Meta mund të mos bëhet fare president Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta firmosi urdhërin për betimin si president, i cili do të mbahet në një seancë të jashtëz
Pakti detar, Hazizaj: Të ndërhyjë Kuvendi Negociatat me Greqinë për kufijtë detarë duhet të jenë përgjegjësi e Kuvendit të Shqipërisë. Ky është propozimi i konsti
Referendumi për imunitetin, vetëm në 2014-ën Zgjidhja më e mirë për ndryshimet kushteteuese është që tu jepet e drejta qytetarëve për të vendosur për ligjin themelta