999 rezultate për

hazirit

Nuk ka si Kënga e Lutfi Hazirit (FOTO LAJM) Kemi folur edhe më herët për Kënga Haziri, vajzën bukuroshe të kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri. Ajo tashmë është rrit
PDK: E dhimbshme kur sheh Lutën që vuan nga halucinacionet "Vërtetë është për keqardhje gjendja e rëndë në të cilën ka ardhur dhe po kalon kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri. Është
Më i gëzuari në LDK për marrëveshjen me Hashim Thaçin, çuditërisht nuk është Isa Mustafa, por Lutfi Haziri. nga Lavdrim Lita Në të gjithë deklaratat publike e politike të Lutfi Hazirit ka diçka nxitëse për Isa Mustafën
Mashtrimi në emër të KFOR-it çoi nën arrest Bajram Hazirin Mashtrimet në emër të KFOR-it kanë çuar në arrestimin e shtetasit Bajram Hazirit. Policia e Kosovës njofton ka arrestua
Haziri: Duhet rezolutë për të drejtat e shqiptarëve të Luginës Deputeti i LDK-së, Lutfi Haziri pret që këtë të premte Parlamenti t,i japë dritë jeshile një Rezolute që do të ndihmonte
Mbetet enigmë fati i Haki Hazirit Familjarët e Haki Haziri, i arrestuar gjatë aksionit ‘Monstrum’ në 1 maj vazhdojnë të jenë në kërkim të tij ndërsa shpre
Propozimi i Lutfi Hazirit eliminon ndarjen e Kosovës Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, vazhdon të proklamojë idetë e tij për nisjen e rishikimit të ku
LDK distancohet nga deklaratat e Hazirit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se deklaratat e Lutfi Hazirit për çështjen e kufijve nuk
Ideja e Hazirit, përplas Thaçin e Hamitin në Kuvend Megjithëse ka dalë ta paraqes Projektbuxhetin për vitin 2012 në seancën e Kuvendit të Kosovës të enjten, kryeministri i