999 rezultate për

hazirit

"Xhavit Haziri" bën bashkë Thaçin dhe Haradinajn Në oborrin e shtëpisë së kulturës “Xhavit Haziri” në Obiliq, u bë përurimi i shtatores së atdhetarit emërin e të cilit e
Kaq para kanë në bankë të bukurat e Lutfi Hazirit (FOTO LAJM) Tri vajzat e Lutfi Hazirit, përveç se u bënë të njohur në publikun kosovarë për bukurin e tyre, ato tashmë kanë filluar
Vajza e Hazirit sërish me poza provokuese (FOTO LAJM) Kënga Haziri kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale. E bija e kryetarit të Gjilanit, në
Haraqija del kundër Lutfi Hazirit Ish-ministri i Kulturës, Astrit Haraqija, ka thënë se nuk mendon që Isa Mustafa do të jetë kandidat i ardhshëm për kryet
Vajza e Hazirit e lagur nga pishina përvëlon fansat (FOTO LAJM) Vajza e kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit, Kenga di të jetë shpesh pjesë e mediave rozë me fotografitë që poston. G
Zbardhet plani suprizë i Hazirit për LDK-në Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Bekim Haxhiu po i sheh si kërkesë për të hyrë në qeveri, deklaratat
Vajza e Lutfi Hazirit çmend fansat në Instagram kur del me shoqe (FOTO LAJM) Lotina është vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Së bashku me motrën e saj Kënga Haziri janë në sy të mediav
Zyrtari i LDK-së i thotë Lutfi Hazirit vegël e Thaçit Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj e ka akuzuar bashkë partiakun e tij, Lufti Hazirin për përkrahje të Presidentit Thaç
Vjosa i reagon Lutfi Hazirit: Të të vijë turp Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka kritikuar deputetët e partisë së tij, të cilët janë kundër bashkimit të Preshevës
Mustafa tallet me idenë e Lutfi Hazirit Qesharake, absurde dhe nënçmim e ka konsideruar, ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, idenë se Serbia mund t’i japë
Selimi përpiqet t'ja faturojë LDK-së ndarjen e Kosovës Kordinatori për Sfidën e Mijëvjeçarit në Kosovë, Petrit Selimi, ka shpërndarë një lajm ku prezantohet qëndrimi i Lutfi H
Vjosa del kundër Lufti Hazirit, sulmon Hashim Thaçin Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Vjosa Osmani ka thënë se presidenti Hashim Thaçi po jep shenja se është duke
VV nxjerr "certifikatën e mirënjohjes"së Lutfi Hazirit nga NASA Lëvizja Vetëvendosje po mban një aksion simbolik në Gjilan, para Teatrit. Ky aktivitet është organizuar nga aktivistë
Abdixhiku ia thotë shkurt e shqip Lutfi Hazirit: Nuk i heq asnjë fjalë Deputeti, Lumir Abdixhiku i ka reaguar matur Nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, i cili tha një ditë më parë se depute
Hazirit ia rrahin drejtorin në zyrë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dënuar sulmin e djeshëm, që sipas tij, është bërë nga disa persona ndaj
Hazirit nuk i intereson, ia vazhdon mandatin drejtorit me aktakuzë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka bërë prezantimin e ekipit të ri të drejtorëve komunalë. Haziri që po
Ndryshojnë numrat në Gjilan, në pikëpyetje fitorja e Lufti Hazirit? Është ngushtuar disi rezultati mes Lufti Hazirit të LDK-së dhe Sami Kurteshit të Vetëvendosjes në Gjilan. Sipas të dh
Lutfi Hazirit i publikojnë fotografinë me Hashim Thaçin (FOTO) Kundërshtarët e Lutfi Haziri brenda LDK-së tashmë kanë nisur një fushatë kundër kandidimit të tij për kryeministër. N
Presidenti Nishani e kalon natën në Gjilan, ishte mysafir i Lutfi Hazirit (FOTO LAJM) Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, i cili vizitoi dje Luginën e Preshevës, e ka kaluar mbrëmjen në qytetin e Gjilan
E vërteta e fotos së Lutfi Hazirit në Kanada Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, rishtazi qëndroi në Kanada, duke e bërë publike edhe një fotografi, ku shihej një bil