999 rezultate për

haziri

Edhe një viktimë nga COVID-19, vdes 63-vjeçari nga Gjilani Edhe një qytetar nga Gjilani ka vdekur nga koronavirusi. Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media ng
Thaçi nuk do të shkojë, do të ketë takim më 27 qershor në Shtëpinë e Bardhë? Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është shprehur se Kosova nuk do të ketë delegacion në Shtëpinë e Bardhë, siç ishte p
Haziri nuk i beson Qeverisë Hoti Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, i ka komentuar sot zhvillimet politike dhe angazhimet e tij në politikën qendrore, d
Haziri i vendosur: LDK sot cakton ministrat Lidhja Demokratike e Kosovës thotë se i ka numrat që i duhen për të votuar qeverinë në krye me Avdullah Hotin. Nënkryeta
Nënshkruhet memorandumi, Gjilani do të bëhet me stadium të kategorisë së katërt Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kuadër të plotësimit të infrastrukturës fizike sportive, po vazhdon me inve
Haziri: Pas vendimit të Kushtetueses, na duhen vetëm 24 orë për krijimin e Qeverisë Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka thënë se pas vendimit të Gjykatës Kushtuese rreth d
Dyshohet për 67 persona të prekur me Covid-19 në këtë qytet të Kosovës Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, pas takimit me Komitetin për Emergjenca, në konferencën për media, ka para
Haziri propozon shtrëngim të masave pas shtimit të rasteve me koronavirus Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar shtrëngim të masave pas shtimit të rasteve me koronavirus. Ai përmes
Vdes një qytetar i Gjilanit në Gjermani, ishte i infektuar me COVID-19 Një shqiptar në Gjermani ka vdekur si pasojë e koronavirusit. Lajmi është bërë i ditur kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri
Haziri thotë se ekipi i psikiatërve nuk arriti për pak minuta në konvikt ta kontrollojë 26 vjeçarin Kreu i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri i ftuar në emisonin Frontal në T7 ka folur për vdekjen tragjike të 26-vjecarit
Haziri: Pozita e Vjosa Osmanit nuk mund të cenohet Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në një intervistë për “Përballje ditore” në Telegrafi.com, me kryeredaktorin Muhahmet
Lutfi Haziri: Jemi të gatshëm ta bëjmë Qeverinë e re Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, tha se LDK është e gatshme për të marrë përgjegjësi. “Ne
Haziri reagon pas kërcënimeve ndaj Fidan Jupollit: Distancohem plotesisht Kreu i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka reaguar pas kërcënimeve që
Haziri-Albin Kurtit: Hiqe taksën, vendimet e vështira e bëjnë të suksesshëm një lider Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti heqjen e t
Haziri: Obligimet e varrimit të familjes Bllaca i marr unë përsipër Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, në një deklaratë për Klan Kosovën ka thënë se gjithë organizimet e ceremoni
Haziri për tragjedinë në Gjilan: Familja Bllaca ishte e respektueshme, do të mbajmë një ditë zi Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur rreth tragjedisë së sotme që tronditi opinionin, ku një zyrtare po
Haziri tregon emrin e kandidati për President Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur për skenarët e zgjidhjes së ngërçit mes LDK-së dhe L
Haziri: VV e LDK do pajtohen për presidentin, Kurti "kryeministër në ardhje" Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka folur para mediave pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së sot
"Vjosa Osmani mund të jetë kryetare e Kuvendit për një vit" Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, në emisionin Pressing të T7, ka thënë se kandidatja për krye
"Posti i kryeparlamentarit na takon ne" Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në një intervistë të dhënë për Zona B, ka folur për koalicionin me Vetëvendosjen.