999 rezultate për

haziri

Haziri-Albin Kurtit: Hiqe taksën, vendimet e vështira e bëjnë të suksesshëm një lider Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti heqjen e t
Haziri: Obligimet e varrimit të familjes Bllaca i marr unë përsipër Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, në një deklaratë për Klan Kosovën ka thënë se gjithë organizimet e ceremoni
Haziri për tragjedinë në Gjilan: Familja Bllaca ishte e respektueshme, do të mbajmë një ditë zi Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur rreth tragjedisë së sotme që tronditi opinionin, ku një zyrtare po
Haziri tregon emrin e kandidati për President Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur për skenarët e zgjidhjes së ngërçit mes LDK-së dhe L
Haziri: VV e LDK do pajtohen për presidentin, Kurti "kryeministër në ardhje" Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka folur para mediave pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së sot
"Vjosa Osmani mund të jetë kryetare e Kuvendit për një vit" Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, në emisionin Pressing të T7, ka thënë se kandidatja për krye
"Posti i kryeparlamentarit na takon ne" Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në një intervistë të dhënë për Zona B, ka folur për koalicionin me Vetëvendosjen.
Pak para takimit Kurti-Mustafa, Lutfi Haziri dhe Agim Veliu paraqiten në selinë e LDK Nënkryetarët e LDK-së, Lutfi Haziri dhe Agim velu, janë parë duke shkuar në selinë e partisë qaste më parë. Gjatë d
Ditët po ikin, a do të ketë marrëveshje VV-LDK? Java e fundit e muajit janar pritet të jetë vendimtare për koalicion qeverisës mes Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK)
Nënkryetari i LDK, Haziri flet për komunikimet me Ramën për Mini-Shengenin Lutfi Haziri, nënkryetar i LDK-së në një intervistë ekskluzive për ABC News, tha se nisma e Mini-Shengenit Ballkanik, ës
Haziri i gatshëm të sfidojë edhe një herë në zgjedhje VV Një postim i nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri për koalicionin me VV-në, ka shkaktuar reagime të shumta në opinion.
Haziri: Pa u numëruar të gjitha votat s’flasim për koalicion me VV-në Ka përfunduar numërimi i votave nga Komisioni Qendror Zgjedhor për zgjedhjet e 6 tetorit, duke përjashtuar këtu votat me
Nis ethshëm fushata zgjedhore në Kosovë Subjektet politike përgjatë tërë parafushatës zgjedhore nuk i kanë kursyer fyerjet e ofendimet ndaj njëra-tjetrës. Mirëp
"Xhavit Haziri" bën bashkë Thaçin dhe Haradinajn Në oborrin e shtëpisë së kulturës “Xhavit Haziri” në Obiliq, u bë përurimi i shtatores së atdhetarit emërin e të cilit e
Haziri paralajmëson marrëveshjen LDK-VV (VIDEO) Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka paralajmëruar një koalicion LDK-VV për zgjedhjet e tetorit. Deklarata e tij erdhi
Haziri i jep "shah" Kurtit: Shkojmë me Vjosën si kandidate të përbashkët për kryeministre Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, duke folur para gazetarëve së bashku me kandidaten për kryem
Lutfi Haziri, udhëheq fushatën e Vjosa Osmanit Përkrahje për Vjosa Osmanin ka dhënë edhe anëtari i kryesisë së LDK’së, Avudall Hoti. Pak minuta më parë Lidhja Demok
Tre emra, dy sfidantët e Isa Mustafës si kandidatë për kryeministërt Partia e Isa Mustafës me gjasë do ta caktojë sot kandidatin për Kryeministër. Në garë për të marrë besimin e LDK’së për
Befason Haradinaj: Taksa ndaj Kosovës mund të jetë e përjetshme Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se marrëdhëniet me Serbinë nuk janë për me zgjidh çështjen e kufirit,
Kaq para kanë në bankë të bukurat e Lutfi Hazirit (FOTO LAJM) Tri vajzat e Lutfi Hazirit, përveç se u bënë të njohur në publikun kosovarë për bukurin e tyre, ato tashmë kanë filluar