999 rezultate për

hazard

Hazard te Reali, zbulohen detajet e marrëveshjes Duket se e ardhmja e Eden Hazard do të jetë Spanja. Mediat disa ditë më parë kanë raportuar se kjo “martesë” do të bëhej
Hazard: Jam duke luajtur një nga sezonet më të mirë në karrierë Ylli i Chelseat Eden Hazardi përsëri ia ka hapur të gjitha dyert kalimit të tij në Real Madrid. Gjatë një interviste
Hazard: Kam nevrikosur të gjithë trajnerët që kam punuar me ta Eden Hazard ka dhënë një deklaratë befasuese ku ka thënë se ai i ka nevrikosur të gjithë trajnerët e Chelsea me të cilë
Chelsea nuk dorëzohet për Eden Hazard Siç raporton gazeta spanjolle "MARCA", skuadra e Real Madridit është duke shpresuar se Chelsea do ta zbret çmimin prej 1
Buzëqesh Reali, Hazard nuk rinovon me Chelsea-n Tashmë nuk ka më dyshime. Eden Hazard me shumë mundësi është duke luajtur sezonin e tij të fundit me fanellën e Chelsea
Chelsea i fikson çmimin Eden Hazard Sipas "The Telegraph", Chelsea ia kanë vënë çmimin yllit të tyre, Eden Hazard, duke kërkuar 100 milionë paun për belgun.
Reali insiston për Hazard, Chelsea i vendos çmimin (VIDEO) E ardhmja e Eden Hazard ngelet mister. "Daily Telegraph" bën me dije se Chelsea është dorzuar për yllin se skuadrës, mad
Hazard zgjedh lojtarin më të madh në histori: Nuk ka dy të tillë... Eden Hazard, po konsiderohet si një nga lojtarët më të mirë të momentit. Për të marrë shërbimet e tij janë interesua
Hazard: E dua atmosferën në Anfield Eden Hazardi ka thënë se i pëlqen të luajë në “Anfield Road”, derisa ka folur në një intervistë për ndeshjen e raundit t
Hazard: Ndihem krenar që kam luajtur me Fabregas Eden Hazard ka lavdëruar Cesc Fabregasin, i cili do të largohet nga klubi londinez pas katër sezoneve e gjysmë qëndrimi.
Eden Hazard flet për largimin e Cesc Fabregas Ede Hazard dhe Cesc Fabregas kanë luajtur bashkë për 5 vite te Chelsea, duke fituar shumë trofe. Pas ndeshjes Hazard
Kante: Chelsea nuk duhet të varet gjithmonë nga Hazard N’Golo Kante ka thënë se shokët e tij të skuadrës te Chelsea kanë nevojë që ti ndihmojnë yllit të tyre Eden Hazard, pas
Mauricio Sarri: Do të vendosim shumë shpejt të ardhmen e Hazard Maurizio Sarri ka deklaruar se tani është koha e duhur që skuadra e Chelsea të vendos për të ardhmen e sulmueist Ede
Maurcio Sarri elozhe Hazardit: Ai krahësohet me Messin dhe Ronaldon Eden Hazard ka ndikim të ngjashëm te Chelsea sa Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në skuadrat e tyre përkatëse, këtë de
Hazard i jep fitoren Chelseat kundër Watfordit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Watford me rezultatin 1-2 në "Vicarage Road". Pjesa e parë i
Eden Hazard shkruan historinë te Chelsea Watford dhe Chelsea janë duke luajtur në stadiumin"Vicarage Road". Golin për Chelsean e shënoi sulmuesi belg, Eden H
"Hazard më pyeti si është të luash për Real Madridin" Mateo Kovacic ka zbuluar se pas transferimit në Chelsea, superylli belg Eden Hazard i kishte kërkuar t’i shpjegojë sesi
Hazard: Luaj për një nga klubet më të mëdha në botë Eden Hazard në një intervistë ka thënë se luan për një nga klubet më të mëdha në botë. "E di që luaj për një nga klub
Roma synon të afrojë vëllain e Hazard Roma si rallë herë po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa rënditja në vendin e 10 nuk ndodhte prej sezonit 1996-
E bujshme / Reali i ofron Chelseat 2 lojtarë për Hazardin Real Madrid prej kohësh ka qenë i lidhur me sulmuesin belg, Eden Hazard. Që pas largimit të Ronaldos, Los Blancosit