999 rezultate për

hazard

Ballack: Vetëm kështu Chelsea mund ta mbajë Hazardin në skuadër Legjenda e Chelseas, Michael Ballack, i ka dhënë një ide ish-klubit të tij se si duhet të veprojë me lojtarët më të mirë
Mourinho: Hazardi e ka talentin për të luajtur në Real Madrid Jose Mourinho beson se Eden Hazardi do të përshtatej shumë mirë në Real Madrid, në një kohë kur thashethemet për largimi
FIFA i bllokoi merkaton, komplikohet kalimi i Hazard te Reali Komplikohet transferimi i Eden Hazard te Reali i Madridit. Mediat spanjolle të cilat disa javë më parë e bënin fakt të k
Chelsea-t iu bllokua merkato, Higuain rikthehet te Juventusi FIFA vendosi sot ti bllokojë merkaton Chelsea-t deri në qershor të vitit 2020. Por ky vendim i marë nga FIFA, ka ndi
Chelsea gjen pasuesin e Hazard tek Lyoni Për Eden Hazard ky mund të jetë sezoni i tij i fundit me fanellën e Chelsea-t. "Le 10 Sport" njofton se Blutë duket
Chelsea gjen pasuesin e Hazard, piketon turkun e Romës Eden Hazard mund të largohet nga Chelsea në fund të sezonit për tu bashkuar me Real Madrid. Megjithatë blutë duket se k
"Hazard duhet të largohet nga Chelsea" Sipas Emile Mpenz, Eden Hazard duhet të bashkohet me Real Madridin që të bëhet lojtar edhe më i mirë. 28 vjeçari ka q
Formacionet zyrtare: Chelsea - Manchester United Chelsea dhe Manchester do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për FA Cup. B
Ky është mbrojtësi që ka po aq asistime sa Messi dhe Hazard këtë sezon Lionel Messi dhe Eden Hazard kanë që të dy nga dhjetë asiste pas vetes, në ndeshjet e këtij sezoni. Mbrëmë edhe mbrojtës
Courtois fton Hazard ti bashkohet Realit Thibaut Courtois u largua nga Chelsea në merkaton e vërës që lamë pas për të vijuan aventurën te Real Madridi. Por p
Hazard raegon pas lajmit se Sarri do largohet Ylli belg i Chelsea i cili duket se është në sezonin e fundit me blutë e lodrës nuk ka ngurruar ta lavdërojë trajnerin a
Vëllai i Hazard po shkëlqen me Monchengladbach, por klubi nuk e shet Vëllai i Eden Hazard, Thorgan po shkëlqen këtë sezon me skuadrën gjermane të Monchengladbach. Nga forma e mirë që po
Real Madrid i bindur se mund të nënshkruajë me Hazardin Eden Hazard është i dashuruar me klubin spanjoll, Real Madrid. Belgu ka shprehur dëshirën që një ditë të luaj për Ga
Chelsea gjen zëvendësuesin e Eden Hazard Në fund të këtij sezoni, Eden Hazard do të transferohet te Real Madridi. Skuadra londineze po kërkon zëvendësuesin e
Eden Hazard gati ti japë lamtumirën Chelsea-t Eden Hazard ende nuk po rinovon me Chelsea-n teksa zërat për të ardhmen e tij sa vjen po bëhen më të turbullta, shkrua
Courtois: Vinicius më kujton Hazardin I transferuari gjatë verës te Real Madridi nga Chelsea, Thibaut Courtois, ka krahasuar sensacionin Vinicius Junior me Ed
Largohet një Hazard vjen një tjetër Hazard, Chelsea gjen zëvendësuesin e Edenit Ditën e sotme Eden Hazard deklaroi se ka marrë vendimin për të ardhmen e tij. Siç duket belgu do të largohet nga Che
Hazard flet për të ardhmen e tij te Chelsea E ardhmja e Eden Hazard tashmë është kthyer në një telenovelë. Belgu është i lidhur me një transferim te Reali Madridit
Hazard: Sarri është i lumtur pas kësaj fitoreje Eden Hazard ka vlerësuar lartë paraqitjen e skuadrës së tij në duelin me Huddersfield Town. Belgu është shprehur i kë
Dopietë Hazard dhe Higuain, Chelsea shkatërron Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar me rezultatin e thellë Bournemouthin në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën 25 të Pre