999 rezultate për

hazard

Çështja Hazard, merren vesh Reali dhe Chelsea, kjo do të jetë shumë që do të paguhet për belgun Eden Hazard ka vendosur të bashkohet me Real Madrid pasi klubi spanjoll ka pranuar të paguajë 100 milionë euro plus shte
Merr fund telenovela, Hazard zyrtarizohet te Reali në orët në vijim (VIDEO) Eden Hazard është shumë pranë zyrtarizmit si lojtari më i ri i Realit të Madrdit. Është televizini spanjoll "El Chiri
Carvajal: Hazard mund të na ndihmojë shumë Real Madrid është shumë afër ta transferimit te Eden Hazardin nga Chelsea, ndërsa mbrojtësi i madrilenëve, Dani Carvajal
Zyrtare: Bomberi i Bundesligës nënshkruan për Real Madrid Edhe pse vetëm 21 vjeç, Luka Jovic shkelqeu në kampionatin gjerman duke mbyllur sezonin e kaluar me 27 gola dhe shtatë a
David Luiz tregon se cili lojtar mund të zëvendësojë Hazardin Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, ka deklaruar se Callum Hudson-Odoi mund të jetë i gatshëm që ta zëvendësojë Eden Hazar
Bllokohet transferimi i Hazard te Reali, Chelsea refuzon ofertën Sipas gazetës spanjolle "AS", drejtuesit e Chelseas kanë hedhur poshtë ofertën për yllin Eden Hazard. Ylli belg ka pr
Hazard pranë largimit nga Chelsea, Reali i rezervon fanellën me numrin special Eden Hazard është shumë pranë largimit nga Chelsea. Është vetë belgu i cili e konfirmoi menjëherë pas tirumfit në finale
Pedro: Hazard lojtari më i mirë në botë Ylli i Chelsea-t, Pedro, ka komentuar fitoren e Europa League nga Chelsea i tij në një intervistë të dhënë për "BT Sport
Triumfoi në finale, Hazard i thotë lamtumirë 'bluve' Chelsea ka fituar Europa League dhe si zakonisht, Eden Hazard ishte protagonist absolut, duke shënuar 2 gola në fitoren
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
Hazard: Fitimi i Europa League mënyra më e mirë për tu përshëndetur me Chelsea Eden Hazard ka thënë se triumfi në finale të Ligës së Evropës kundër Arsenalit do të ishte një mënyrë e përkryer për t’i
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Hazard te Reali?, Chelsea rrit ofertën Eden Hazard dëshiron largimin nga Chelsea per te luajtur te Real Madrid. Sulmuesi belg nuk e ka fshehur asnjëherë dë
Zyrtare: Dortmund firmos më vëllain e Hazard (VIDEO) Borusia Dortmun ka zyrtarizuar blerjen Thorgan Hazard. 28 milionë është shuma që nënkampionët e Bundesligas kanë pagu
Chelsea pranon ofertën e Realit për Hazard Raportohet se Chelsea është bërë gati ta shesë Eden hazard në fund të këtij sezoni edhe pse janë dënuar nga FIFA deri në
Vëllai i Hazard pranon ofertën e Dortmundit Vëllai i Eden Hazard, Thoragn ka pranuar ofertën e Borusia Dortmundit. Ai këtë sezon po shkëlqen me Borussia Moncheglaba
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea m
Hazard: Tashmë kam vendosur për të ardhmen, klube e di Hazard ka thënë se është vendosur gjithçka sa i përket të ardhmes, por s’ka treguar nëse do të qëndrojë në Chelsea apo d
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf