999 rezultate për

hazard

"Statistikat e Hazard janë të frikshme", në Madrid kanë humbur durimin me belgun Tifozët janë lodhur nga Hazard. Eksperienca në Madrid duhej të ishte një ëndërr, por është transformuar në një makth.
Hazard zgjidhet lojtari më i mirë në historinë e Belgjikës Federata Belge e Futbollit ka hapur një sondazh për të zgjedhur më të mirin e historisë në rastin e 125 vjetorin e Feder
Hazard më i keq sesa Gareth Bale, belgu nuk po përshtatet te Reali Mesfushori belg nuk e ka ndërmend assesi të adaptohet të Real Madridi që erdhi me shumë buj. Ai vazhdon të mbetet nën
Në ditëlindjen e 30, Hazard ka frikë për të ardhmen Eden Hazard konsiderohet të jetë njëri ndër transferimet që Zinedine Zidane ka dëshiruar më së shumti. Hazard njihet
Nga e ardhmja e Ramos te Hazard, Zidane i thotë të gjitha Real Madrid do të zhvillojë ndeshjen e 16-të në La Liga nesër ndaj Elche. Gjatë ditës së sotme, në seancën stërvitore
Çfarë ka ndodhur me Charlie Morganin, djaloshi që u shkelmua nga Hazard? (VIDEO) Gjatë takimi gjysmëfinale mes Chelseat dhe Swansea City në Capital One Cup më 23 janar të vitit 2013, një incident kisht
TRONDITËSE! Secili gol apo asist i Hazard i kushton Real Madridit 7.812.506 euro Sipas një studimi të kryer nga faqja e internetit “Salarios de Grandes Futbolistas”, Eden Hazard është futbollisti më pa
Zidane "buzëqesh" para ndeshjes me Elchen, rikuperohen Hazard e Modric Reali i Madridit do të rikthehet në fushë këtë të martë për sfidën e javës së 16-të të La Ligas ndaj Elches në transfert
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Rikthehet Eden Hazard, ja lista e Realit për ndeshjen e radhës Granada do të jetë rivali i radhës i Real Madridit në La Liga. Forma e “Los Blancos” është shumë e mirë ku në pesë nd
Treni i fundit për Eden Hazard Belgu ka shans të ftohet për ndeshjen që Reali do ta zhvillojë të dielën me Eibarin. Eden Hazard ka lënë prapa shqetë
Lajm i mirë për Realin, Hazard rikthehet në stërvitje Ylli i Real Madridit, Eden Hazard i është bashkuar bashkëlojtarëve në stërvitje. Belgu mungojë në pesë ndeshjet e fun
Reali kërkon më çdo kusht Mbappen, ofron në shkëmbim Hazardin Real Madridi është duke konsideruar mundësinë ta ofrojë Eden Hazardin në shkëmbim për sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe.
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard rrezikon të mungojë tri javë pas lëndimit në humbjen ndaj Alaves. Belgu është d
U dëmtua ndaj Alaves, mësohet sa do të mungojë Hazard Futbollisti i Real Madrid, Eden Hazard, lëshoi fushën në ndeshjen e fundit të kundër Alaves në kuadër të javës së 11-të
Telashe për Real Madrid, Eden Hazard lë fushën e lojës i dëmtuar Po luhet në këto momente ndeshja midis Real Madrid dhe Alaves, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Madrilenët po
Çfarë po ndodh me Hazard, statistika skandaloze të belgut ndaj Villarrealit Që prej transferimit te Real Madridi, Eden Hazard i ka pasur me pikatore performancat e pranueshme, dhe është harruar sh
Përballja e madhe Belgjikë - Angli, formacionet e mundshme Sonte (e diele) do zhvillohet ndeshja mes Belgjikës dhe Anglisë, e vlefshme për raundin e pestë të Ligës së Kombeve në g
E konfirmon Martinez, Hazard mungon në dy sfidat e radhës të Belgjikës Ylli i Real Madridit, Eden Hazard nuk do t’i bashkohet Kombëtares së Belgjikës për ndeshjet e nëntorit në kuadër të Ligë
Hazard me Covid-19, Belgjika akuzon Real Madridin Në Belgjikë besojnë se infektimi me koronavirus i yllit të kombëtares Eden Hazard është një lajm i rremë, i prodhuar qël