999 rezultate për

hazal

"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
"Deri në fund", këngëtari shqiptar i propozon për martesë aktores turke (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Bertan Asllani, i njohur në Turqi si Tarkani i Ballkanit, prej kohësh është në një lidhje romantike m
Historia e dashurisë që nisi nga një serial, Bertan Asllani pozon me të dashurën (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani jeton në Turqi ku vazhdon të merret me muzikë, por ka pro
Kështu duket tani Hazalli nga “Fate të kryqëzuara” (FOTO LAJM) Edhe pse në rolin e serialit “Fate të kryqëzuara”, ajo shfaqet një vajzë grindavece dhe tekanjoze, do ndryshoni mendim k
"Hazall" krejt ndryshe në jetën reale, ja me kë është dashuruar (FOTO LAJM) Alina Boz e cila në një nga telenovelat më të ndjekura shqiptare "Fate të kryqëzuara" luan rolin e një personazhi të urr
“Hazall” ndan me miqtë pasionet e saj (FOTO LAJM) E famshmja Hazall e cila mori një jehonë të madhe edhe në "Fate të Kryqëzuara”, sikundër kasti ka nisur edhe ajo pushime
Rahmi te “Fate të kryqëzuara” rrëfehet për jetën: Ja pse nuk krijova familje (FOTO LAJM) Në serialin "Fate të kryqëzuara" ai luan rolin e Rahmiut, babait të Xhihanit. Civan Canova është një nga emrat më të njo
Xhansu dhe Hazall, mike të ngushta jashtë serialit (FOTO LAJM) Kush do ta mendonte që armiqësinë që kishin gjatë serialit, do ta linin gjatë sheshit të xhirimeve. I referohemi dy