E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

hayes

Kjo pajisje e zbulon kancerin menjëherë Hulumtuesit nga Universiteti i Michiganit kanë shpikur një pajisje që tani është në testim, e cila thirret “mishërim i m
Ndërron jetë i mbijetuari i fundit nga arratisja nga nazistët në Shqipëri (FOTO & VIDEO) Ka ndërruar jetë mjeku dhe njëkohësisht i mbijetuari i fundit i një grupi të mjekëve dhe infermierëve, të cilët u fshehë
Prostituta vret shefin e Google (FOTO-LAJM) Një 26 vjeçare u arrestua të premten për vrasjen e Forrest Hayes, 51 vjeç, babai i pesë fëmijëve. Dyshohet se prostituta