999 rezultate për

haye

Salma Hayek tregon format seksi Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek. Aktorja meksikane tregoi format e saj me një
Çmimi "Sportisit i Vitit" shikon të mposhtur dyshen Ronaldo-Messi nga emri i ri kampion bote Viti 2017 nuk ka më të njëjtët rivalë për çmimin "Sportisti i Vitit" duke qenë me vite me radhë rivalë Ronaldo dhe Messi
Ndërron jetë i mbijetuari i fundit nga arratisja nga nazistët në Shqipëri (FOTO & VIDEO) Ka ndërruar jetë mjeku dhe njëkohësisht i mbijetuari i fundit i një grupi të mjekëve dhe infermierëve, të cilët u fshehë
Shtohet lista/ Salma Hayek: Trump më kërkoi të dilnim Listës së të famshmeve, që jo vetëm kanë dalë hapur kundër Donald Trump, por edhe e kanë akuzuar atë se i ka ngacmuar se
Ja si shkon Selma Hayek në urgjencë (FOTO LAJM) Salma Hayek pas një dhimbje të tmerrshme koke ka trembur njerëzit, madje ka përfunduar në urgjencë. Fatmirësisht, dhimbj
Mos u zhgënjeni....Ja si ka qënë Salma Hayek në audicionin e parë (FOTO LAJM) Sa herë qe Salma Hayek shkel në tapetin e kuq, nuk ka sesi vëmëndja mos të jetë tek ajo, ndërsa format e kolme e bëjnë t
Salma Hayek nuk njeh moshë, shfaq linjat në plazh (FOTO LAJM) Ajo adhurohet jo vetëm për finesën e saj, por edhe për linjat mjaft perfekte ndonëse është 48 vjeçe. I referohemi aktore
Prostituta vret shefin e Google (FOTO-LAJM) Një 26 vjeçare u arrestua të premten për vrasjen e Forrest Hayes, 51 vjeç, babai i pesë fëmijëve. Dyshohet se prostituta
Salma Hayek e marrosur pas 7 vitesh Marrëdhënia e tyre është e shkëlqyer, aq sa duket se ende janë në muaj mjalti, ndonëse kanë plot 7 vite bashkë. Salma Ha
Në Moskë nis gjykimi kundër dy opozitarëve rusë Aktivistët e opozitës ruse Sergei Udaltsov dhe Leonid Razvozzhayev po gjykohen nga një gjykatë në Moskë pasi akuzohen pë
Rita Ora Boksiere (VIDEO) Rita Ora nuk di vetëm të këndojë por edhe të boksojë. Këngëtarja kosovare me famë botërore është parë në ring me boksier
Salma Hayek: Vesh atë që do burri Salma Hayek ka treguar se vesh ato rroba që i pëlqejnë më shumë bashkëshortit të saj, miliarderit francez Francois-Henri
Messi e Antonella kryesojnë çiftet e Barçës (FOTO LAJM) Barcelona festoi dje në një prej restoranteve të Katalunjës titullin e katërt kampion në pesë sezonet e fundit ku morën
Salma Hayek shkëlqen në tapetin e kuq në Acapulco (FOTO-LAJM) Ajo është konsideruar si një një nga femrat më tërheqëse në botë. Aktorja Salma Hayek ka shkëlqyer në tapetin e kuq në F
Salma Hayek këshillon: Pini qumësht Salma Hayek është personazhi i famshëm më i fundit që i është bashkuar fushatës ‘The Breakfast Project’ (Projekti i mëng
Sarkozi nderon Hayek, tërbohet ish-ministri Ish-Ministri francez, 78- vjeçari Henry Torre reagoi ashpër, pasi seks-simboli meksikan, Salma Hayek, u nderua nga vendi
Salma Hayek nuk e mbajnë takat Salma Hayek gjithmonë ka theksuar se këpucët me taka të larta e bëjnë të ndihet mirë dhe i japin më shumë vetëbesim, por
Salma Hayek: Nuk jam kukulla e askujt Salma Hayek mund të martohet me një biznesmen të fuqishëm por ajo thotë se nuk është kukulla e askujt. Aktorja 45-vjeçar
Bashkëshorti i Salma Hayek, ka një djalë të fshehur Bashkëshorti i Salma Hayek, Henri Pinault, ka një djalë tjetër, Augustini, 4 vjeç, i lindur nga një marrëdhënie me Linda
Klitschko mund Haye-n dhe shpallet kampion Vladimir Klitschko është shpallur kompion bote në boks pasi ka mundur anglezin David Haye me një vendim nga juria pasi k