999 rezultate për

haxhiu

Baton Haxhiu godet Ali Ahmetin dhe Zoran Zaevin për lojërat rreth Ligjit për dygjuhësinë Gazetari dhe publicisti Baton Haxhiu ka goditur ashpër qeverinë e re në Maqedoni, veçmas Kryeministrin Zoran Zaev dhe Kr
Haxhiu të rinjve të PDK-së: Kapni peshqit e korrupsionit që i keni në parti Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka komentuar veprimet e të rinjve të PDK-së në Prishtinë Ata pas reshjeve të
Bekim Haxhiu: Frashër Krasniqi e ka vendin në burg Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu e ka quajtur paramilitar të Lëv
Abdurrahman Roza Haxhiu, dëshmori i sportit shqiptar (VIDEO) Ai është një dëshmor i futbollit shqiptar. Një goditje e marrë në kokë gjatë luajtuar një miqësore me fanelën e Partizan
Flet shoku i 22 vjeçarit: Marvi nuk u vra për një karikues! Lidhur me vrasjen dhe motivet që çuan 4 të rinj të ekzekutonin me tetë goditje thike Marvi Mihalin, ka folur sot edhe nj
Gani Koci, burrit të Albulena Haxhiut: Ruaje “kukullën” Zëvendësministri në detyrë i financave, Gani Koci ka reaguar ndaj kërcënimit të burri të Albulena Haxhiut ndaj Blerta De
Haxhiu i bindur: PAN i ka votat Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë se koalicioni më i madh, PDK-AAK-Nisma, i ka votat për ta formuar qeverinë e r
Deputetja e VV-së: Prokuroria të veprojë nëse PAN me shantazhe bën 61 numra Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka kërkuar veprimin e Prokurorisë së Shtetit nëse PAN arrin t’i sigurojë 61 v
Gjesti i jashtëzakonshëm i kosovarit që ka mahnitur amerikanët në SHBA (VIDEO) Një kosovar nga Rahoveci, Esheref Haxhiu, që po kryen studimet PhD në Poloni, ka mahnitur disa amerikanë në SHBA. Hax
Dëshmia shokuese e Koço Danajt: Baton Haxhiu, rezident i shërbimit sekret serb Studiuesi Koço Danaj, i njohur për tezat e tij mbi Shqipërinë Natyrale ka akuzuar sot analistin pranë Ramës, Baton Haxhi
Kjo nuk pritej, Baton Haxhiu "degjeneron" Ramën: Arroganca e tij e theksuar... Baton Haxhiu, ndër gazetarët që mbahet afër nga kryeministri Rama, ka folur në lidhje me sjelljen arrogante të kryemini
Haxhiu: Ftesa jonë për LDK-në është e hapur Edhe pse LDK-ja ende nuk i është përgjigjur LVV-së për ftesën që ia ka bërë kjo e fundit, kandidatja për deputete nga r
PDK publikon së shpejti emrat e deputetëve që kanë aderuar në PAN (VIDEO) Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, ishte i ftuari i radhës në emisionin “Kontakt”. Ai gjatë këti
Plas sherri mes Lekajt dhe Albulena Haxhiut, përmenden kiflet e Shpend Ahmetit (VIDEO) Një përplasje e nxehtë ka ndodhur gjatë një debati televiziv ndërmjet Pal Lekajt nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, d
Mësohen emrat e pesë deputetëve të parë të AAK-së Teksa numërimit të votave për përqindjet e partive politike po i vjen funfi, ka filluar edhe numërimi i votave për kandi
Bekim Haxhiu ja merr valles në Prekaz me flamur të PDK-së (FOTO) Kandidati i koalicionit PDK-AAK-Nisma për deputet, Bekim Haxhiu, i njohur ndryshe si “Kamishi”, ia ka marrë valles në Pr
Vetëvendosje premton se do hetojë SHIK-un Anëtarja e Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë sot se nëse vijnë në qeverisje fillimisht do të merren me sistemin e
Haxhiu: Haradinaj, i "sëmurë" për t'u bërë kryeministër Kandidatja për deputete e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se Ramush Haradina
Haxhiu rrëfen për Albin Kurtin: Ka kohë që më shmanget Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, i cili ka qenë i ftuar të marrë pjesë në seancën gjyqësore ndaj deputetit Albin Kurti,
Pas Halitit edhe Bekim Haxhiu nuk ka marrë ftesë për të dëshmuar ndaj Kurtit Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, ka reaguar pas vendimit që gjyqtarit Beqir Kalludra i cili e gj