999 rezultate për

haxhia

Izet Haxhia degjeneron keq Berishën: Je lodhur nga impotenca e hershme Me anë të një statusi në Facebook, ka shpërthyer Izet Haxhia ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha. Ish-truproja e Sali
Shefi i sigurisë së Berishës aksidentoi për vdekje dy persona Izet Haxhia i cili njihet si ish-shoqëruesi personal i Sali Berishës, ka vendosur të zbulojë një aksident të fshehur m
Enca Haxhia provokon që në pikë të mëngjesit (FOTO LAJM) Enca Haxhia është mësuar gjithnjë që të provokojë me imazhet e saj dhe këtë herë ka zgjedhur ta bëjë që herët në mëngje
Enca Haxhia si një Barbie (FOTO LAJM) Kohët e fundit Enca Haxhia ka filluar të duket në pamjet e saj shumë e ngjashme me kukullat barbi. Duhet thënë se E
Nuk ndalojnë replikat, Enca sërisht “kunj” për (FOTO LAJM) Noizy dhe Enca Haxhia kanë prej kohësh që hedhin kunja kundër njëri tjetrit pas sherrit të bujshëm që ndodhi pak kohë më
Kjo është e rëndë! Enca Haxhia ofendon keq Dorina Memën (FOTO LAJM) Enca duron por nuk harron! Pavarësisht se tashmë ka kaluar kohë që nga kohë kur Dorina Mema, kampionia e bodybuilding of
A është kjo e vetmja foto pa photoshop e Enca Haxhiajt? (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia padyshim që është një ndër këngëtaret më të talentuara të tregut shqiptar. Karriera e saj muz
Të gjitha gjërat që dini gabim për Enca Haxhiajn Thashethemet për Enca Haxhiajn gjatë viteve të fundit kanë qenë nga më të ndryshmet, nisur që nga lidhjet e saj, akuzat
U mbijetoi 7 atentateve, si shpëtoi pas 6 plumbave në vitin 2015 Pronari i pub “Ecuador”, Rudin Haxhia, 39 vjec i ka shpëtuar 7 atentateve, i fundit mbrëmë në Sarandë në një Llotosport
Atentat në Sarandë, tentohet për të shtatën herë vrasja e biznesmenit Pas përfundimit të ndeshjes Atletico Madrid - Real Madrid, disa persona të panjohur qëlluan me armë zjarri në drejtim të
"Bomba" e ish-badigardit: Ju them kush do ta vrasë Lulzim Bashën Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia, e konsideron si të pabazë teorinë konspirative, sipas të cilës, shërbime të h
Ismet Haxhia: Thirri rroftë PS, ja se si militantët e PD-së vranë Ago Imerin "Të moshuarin Ago Imeri e morën militantët e PD-së dhe e nxitën të prishte mitingun e PS, por ai i surprizoi të gjithë k
Ismet Haxhia: Si u mblodhëm 60 tropojanë për të mbrojtur Berishën në '97 në Presidencë Ish-i dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia rrëfen në librin e tij “Kroni
Izet Haxhia flet për "kasafortën" e parave të pista të familjes Berisha “Kasaforta e parave të pista të familjes Berisha” e quan Izet Haxhia, Ismail Mulletin, biznesmenin, emri i të cilit doli
E quajti vrasës, Haxhia-Shkëlzenit: Ç'lidhje kishe me avokatin e vrarë? Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha e ka quajtur vrasës Izet Haxhinë dhe si rrjedhojë, sipas tij, d
Enca Haxhia shpërthen kundër portaleve: Mu hiqni qafe Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është shpesh në qendër të shtypit rozë, megjithatë duket se ajo vetëm tani ka vendosur
Dy detajet që askush nuk i vuri re dje nga dalja e të burgosurve falë amnistisë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme gazetarja Klodjana Haxhiaj, teksa ishte e pranishme në Burgun e Durrësit ku u liruan disa të burgosur pë
RAPORTI SEKRET/ Sulmi mbi ambasadën e SHBA-së dhe aksioni i SHIK-ut në "Rinas" në '97 (FOTO & VIDEO) Në një nga rrëfimet e tij në DITA ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia dëshmoi se në ngjarjet dramatike të 97-s, i
Berisha: Pse s'e futa Azemin në Qeveri, Izet Haxhia frikacak Ish-kryeministri Sali Berisha mohon të ketë qenë Ramiz Alia ai që e çoi për të negociuar me studentët në dhjetor të viti
Izet Haxhia: Kërcënimi i Llallës, lojë e Saliut Ish-truproja i Berishës, Izet Haxhia nëpërmjet një postimi në “Facebook” ka treguar se si ai kërcënonte një prokuror të