999 rezultate për

haxhi

Pësoi hemoragji cerebrale, përmirësohet gjendja e Maks Haxhisë Avokati Maks Haxhia u shtrua me urgjencë në spital vetëm dy ditë më parë. Ai pësoi hemoragji cerebrale dhe u transpo
"Tentuan ta eliminojnë", avokati i Izet Haxhisë tregon detajet Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri ka deklaruar për mediat se klienti i tij është kërcënuar pas kallëzimit dhe deklar
Tentohet eleminimi fizik i Izet Haxhisë Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri pretendon se ndaj klientit të tij është tentuar eleminimi fizik. Sipas Beqirit
Shtrohet me urgjencë në spital avokati Maks Haxhia Avokati Maks Haxhia ditën e sotme është shtruar me urgjencë në spital. Mwsohet se Haxhia ka pësuar hemorragji cerebr
Vuri bast emisionin për zgjedhjet, çfarë e pret Baton Haxhiun pas humbjes së PDK-së Përpara zgjedhjeve në 6 Tetorit Baton Haxhiu vuri një bast të fortë, nëse PDK nuk do të fitonte, ai do të mbyllte televi
Kafja e fundit për Besmirin, pamje nga atentati ndaj 35 vjeçarit (FOTO & VIDEO) Mëngjesin e sotëm, qyteti i Lushnjës u zgjua nga breshëri plumbash të cilat i dhanë fund jetës së 35 vjeçarit Besmir Hid
I pandehur për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia përballet me Krimet e Rënda Izet Haxhia është gjendur sot përballë Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Kjo për arsye të transferimit të dosjes "Azem
SPAK shkon tek Berisha? Zhvillimet e papritura në çështjen "Hajdari" që pritet të prekin liderin demokrat Gjykata e Apelit në Tiranë ka rrëzuar kërkesën e Izet Haxhisë për lirimin nga burgu duke mos pranuar arsyetimin se ka te
21 vite nga vrasja e Azem Hajdarit Sot bëhen 21 vite nga vrasja në Tiranë e deputetit dhe ish-kryetarit të parë të Partisë Demokratike, Azem Hajdari. Az
Avokati i Tahirit tregon rrugën që do të ndjekin në ish-ministri dënohet Avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit deklaroi se prokuroria në konkluzionet përfundimtare nuk solli asnjë
Kokën poshtë dhe vithet lart, Enca "çmend" rrjetin duke u tundur (VIDEO) Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmër
Vrau Azem Hajdarin, gjykata jep vendimin për Izet Haxhinë Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka rrëzuar kërkesën e Izet Haxhisë për ndryshim mase ndërkohë që seanca e radhës ës
Rama: Një gërmadhe që vetëm emrin ka teatër Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish përsa i përket shembjes së Teatrit Kombëtar. Ai ka zgjedhur të komentojë fjalët
Ish-kryeministri Berisha reagon pas dorëheqjes së Haradinajt, godet Thaçin e Haxhiun Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të
Ndahet nga jeta parakohe anëtari i Kryesisë së PD-së (FOTO LAJM) Partia Demokratike është në zi, për shkak të ndarjes nga jetë të një anëtari të kryesisë të kësaj force politike. Laj
Familja Hajdari në gjyq përballë Izet Haxhisë Gjykata e Tiranës ka kërkuar që familjarët e Azem Hajdarit të jenë prezent në procesin e rigjykimit ndaj Izet Haxhisë, n
"Ejani në gjyq", për herë të parë pas 20 vitesh familja Hajdari përballet me Izet Haxhinë Gjykata Penale Tiranë shtyn procesin ndaj Izet Haxhisë dhe i dërgon ftesë familjarëve të të ndjerit, ish-deputetit Azem
Baton Haxhiu: Braktis menjëherë Edi Ramën nëse heq dorë nga shkarkimi i Metës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë" në Tv Klan, analisti Baton Haxhiu ka deklaruar disa prej arsyeve se përse do të hiqte
Pritet me protesta nga militantët e PD-së, Rama: Ja çeta haxhiqamiliste, mungon Saliu me automatik, Luli me matrapik Në një postim në tëitter, kryeministri Edi Rama ka komentuar protestën e opozitarëve të Vlorës. Rama i ka quajtur pro
Rama: Haxhiqamilisti i Vaut të Dejës do ndiqet penalisht Kryeministri Rama ka reaguar edhe një herë lidhur me vendimin e ministrit Lleshaj për shkarkimin e kryebashkiakut të Vau