E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

hawaii

Vendet më të bukura në botë për muajin e mjaltit (FOTO LAJM) Kur vjen puna te muaji i mjaltit, cciftet e sapomartuar vendosin të bëjnë shpenzime të mëdha në mënyrë që të shkojnë në
Bie avioni, asnjë i mbijetuar Një avion është rrëzuar në Hawaii, duke vrarë të paktën nëntë persona që ndodheshin në bord, thonë zyrtarët. Avioni u
Mos bëni plane për të shkuar në Hawaii Hawaii është goditur nga një stuhi e fortë erërash dhe shi me rrebeshe pasi uragani Lane ka goditur shtetin amerikan, du
Del raporti, vullkani Kilauea shkatërroi 467 shtëpi “Shpërthimi i fundit i llavës vullkanike në Kilauea, që ndodhi rreth një muaj më parë ka shkatërruar 467 shtëpi”, njofto
Vullkani në Hawaii ende aktiv, shkatërron 87 shtëpi Lava e Vullkanit Kilauea në shtetin e Hawaiit në SHBA ka shkatërruar 87 shtëpi. Po ashtu, njoftohet se në rajon kanë ndo
Vullkani në Hawaii ende aktiv Llava në sipërfaqe në Big Island të Hawaii është më e nxehta dhe më fluide që nga koha kur Kilauea shpërtheu katër javë
Shpërthen vullkani Kilauea afër një zone banimi (VIDEO) Rrjedhjet e llavës janë parë duke kaluar nëpër pyje dhe duke dalë në rrugë pas shpërthimit të vulkanit Kilauea në një zo
Temperaturat arrijnë deri në -70 gradë në SHBA, bie dëborë edhe në Hawaii (FOTO LAJM) I ftohti polar që ka prekur SHBA ka bërë që oqeani në bregun e Atlantikut te ngrije dhe reshjet e dëborës te bien edhe n
Turistët e "ferrit", vizitorët e vullkaneve në Hawaii (FOTO LAJM) Në Hauai është duke lulëzuar një tjetër lloj turizmi, përveç atij tradicional për plazhet dhe kulturën vendase. Muajt
Vajza e Niko Peleshit me pushime, poston foto nga Hawaii (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Ky është propozimi më i çuditshëm për martesë (VIDEO) Një djalë i ka propozuar të dashurës së tij për martesë ndërkohë që po bënin joga në plazhin Oahu, në Hawaii. Alec Ho
Gjyqtari që po sfidon Trump për urdhrin e ndalimit ndaj emigrantëve myslimanë Pezullimi i urdhrit të presidentit amerikan Donald Trump për ndalimin e shtetasve nga 6 vende me shumice myslimane do të
Jenson Button, martesë përrallore në Hawaii (FOTO LAJM) Piloti anglez i Formula 11 Jenson Button (34) dhe modelja argjentino-japoneze Jessica Michibata (30) janë martuar më 30m
Britney Spears shkëlqen në Hawaii (FOTO LAJM) Britney Spears është fotografuar me bikini gjatë një pushimi në Havai me dy djemtë e saj dhe të dashurin e ri. Këngëtarj
Obama në Hawaii për pushimet e fundvitit (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Barack Obama mbërriti në Hawaii, vendlindja e tij, ku ai do të kalojë bashkë me familjen rreth pesëm
Pique dhe Shakira, relaks në Hawaii (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Barcelonës dhe Spanjës Gerard Pique dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e mirënjohur kolumbiane, Shakira, ja
Takimi i llavës me oqeanin (FOTO LAJM) Pamje magjepsëse nga Hawaii, ishujt në mes të oqeanit të formuara nga llava e vullkanit. "Takimi i llavës me oqeanin"
Julia Roberts, pushime në Hawaii me familjen Julia Roberts është e njohur për rolet e saj fantastike te "Pretty Woman" dhe "Erin Brockovich", ama ajo është një nënë
Hawaii, Obama futboll gjysëm i zhveshur Në rërën e nxehtë të plazhit të Hawaii, presidenti amerikan Barack Obama ka gjetur pak kohë të lirë për t’u argëtuar, du