999 rezultate për

hato

Edhe motra e Limajt rehatohet me një punë në shtet Nisma Socialdemokrate me sukses është duke e realizuar premtimin e fushatës zgjedhore për punësime, vetëm se të punësuar
Edhe motra e asistentes së Haradinajt rehatohet me punë në Telekom Deputetët dhe zyrtarët e AAK-së e kanë mbushur Telekomin e Kosovës me të punësuar me familjarët e tyre. Deputeti Muha
Rehatohet edhe një zv.ministër në qeverinë Haradinaj Qeverisë "Haradinaj" i është shtuar edhe një zëvendësministër. Pozitën e zëvendësministrit në Ministrinë e Punës dhe Mir
Puthen, ledhatohen dhe marrin frymën e njëri-tjetrit, Flori nxjerr videon me Fifin (VIDEO) Jeta private e Flori Mumajesit ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi dhe lajmi se ai është në një lidhje me Kejsi Tol
Plaku ledhaton dhe puth të dashurën e re, djemtë plasin nga inati (VIDEO) Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se
Dalin pamjet e masakrës në Bllok, momenti kur Vis Martinaj del i larë në gjak (VIDEO) Kanë dalë pamjet e sherrit në bllok ku ngeli i vrarë Fabian Gaxha dhe u plagosen Eljon Hato dhe Ervis Martinaj. Ka q
Shoku i Ervis Martinit duhej të ishte në gjyq, por lëvizte i lirë në Bllok ku u plagos Një nga dy të plagosurit në mbrëmjen e 4 tetorit në një lokal në zonën e ish-bllokut, Eljon Hato, ka një tjetër proces p
Seks në qendra masazhi në Tiranë, kush janë VIP-at që i frekuentonin (VIDEO) Njerëz të njohur të ekranit, zyrtarë dhe familjarë kanë qenë klientë të zakonshëm të qendrave të masazhit në Tiranë, ku
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
Historia motivuese e kësaj gruaje: Jam e bukur, edhe pse leshatore (FOTO LAJM) Një grua 30-vjeçare, e cila ka vuajtur nga qimet e tepërta në trup, ka treguar historinë e jetës së saj për të ndihmuar
Haradinaj rehaton me post edhe Besnik Tahirin Besnik Tahiri do të jetë koordinatori nacional për Reforma Shtetërore. Kështu ka vendosur Qeveria e Kosovës në mbledhjen
Deputetët e VV-së edhe pas ndarjes nuk rehatohen Votimi në Kuvend zgjati për pak minuta sepse deputetët e Vetëvendosjes nuk po mund të rehatoheshin në ulëset e tyre. Pas
Qeveria rehaton militantët e partisë në administratë Më 31 janar të këtij viti Qeveria shpalli konkurs për thuajse 100 vende për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë në institucion
Njihuni me vajzën më leshatore në botë (FOTO LAJM) Një grua që kaloi vite duke depiluar të gjithë trupin e saj, sepse qimet e tepërta në trup e bënin atë të dukej si një "
Të ledhatosh një "bishë" të egër, pamjet që po i shokojnë të gjithë (VIDEO) Pamjet e një ariu 650 kiloramësh dhe kujdestarit të tij po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale. Jim Koëalczik, i cili pun
Edhe ministri gjerman shkon të rehatohet në vilën e Pacollit Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Sigmar Gabriel po qëndron për vizitë në Kosovë, ku është pritur nga krerët
Rehatohet me punë vëllai i Agim Veliut Vëllai i kryetarit të Podujevës, Sami Veliu, është emëruar javën e kaluar ushtrues detyre i kryeshefit në ndërmarrjen “I
Zeka pas emërimit në MPB e rehaton edhe kushërirën e vet Zëvendësministri i Punëve të Brendshme nga radhët e PDK’së, Izmi Zeka ka rehatuar në kabinetin e vet kushërirën e tij.
Bedri Hamza e rehaton ish-Ministrin e LDK-së në pozitën e drejtorit Ish-Ministri i Financave nga LDK’ja, Agim Krasniqi e ka vazhduar punën në Ministrinë që e ka udhëhequr shkurt. Është emë
Pas zgjedhjeve Selimi rehatohet me çifteli me GOLD AG (VIDEO) Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi njihet edhe për muzikën tradicionale, pasi ka performuar edhe disa herë