999 rezultate për

hat-trick

Manchester United bën detyrën, Martial shënon hat-trick e parë në karrierë (VIDEO) Manchester United ka mposhtur 3:0 në shtëpi Sheffield Utd. Ishte Anthony Martial ai që shkëlqeu teksa shënoi 3 golat
Habit e dashura e futbollistit të Real Madrid: I vetmi hat-trick që ka bërë ka qenë me mua (FOTO LAJM) Sara Salamo ka mbrojtur lidhjen e saj me Iskon duke hedhur poshtë zërat që ajo ka qenë një pengesë në karrierën e futbo
Leipzig "shuplakë" Mainz, Werner realizon "hat-trick" (VIDEO) Leipzig e ka turpëruar Mainz duke e mposhtur me rezultatin 0:5 në ndeshjen e javës së 27-të të Bundesligës. Timo Ëe
10 vite më parë Ronaldo shënoi hat-trick e parë me Realin (VIDEO) Si sot 10 vite më parë më 5 maj të 2010 Ronaldo shënoi hat-trick e parë me fanellën e Realit, shkruan Albeu.com. Port
Sot 17 vjet më parë Ronaldo shënoi Hat-trick kundër Manchester United në Champions Ronaldo Luis Nazario de Lima e ka zbuluar se momenti i tij i preferuar në karrierën e tij të ndritshme në futboll ishte
Hat-trick në debutim, Haaland: Nuk dua të ndalem Erling Haaland bëri një debutim të shkëlqyer me fanellën e Dortmundit. Sulmuesi norvegjez shënoi plot 3 gola, duke i dhë
Përmbysje e çmendur e Dortmund, Haland debuton me hat-trick (VIDEO) Bourssia e Dortmundit mori një fitore spektakolare në transfertë ndaj Augsburgut. Verdhezinjtë ishin në disavantazhin
Cikalleshi e nis vitin me hat-trick Sokol Cikalleshi e nis furishëm vitin 2020 duke realizur plot 3 gola ndaj Demirsporit. Sulmuesi i kombëtares së Shqip
Juve shkatërron Cagliarin, Ronaldo e nis vitin me hat-trick (VIDEO) Juventusi e ka nisur si duhet dekadën e re dhe ka treguar dhëmbët ndaj Cagliarit duke fituar me rezultatin 4-0. Ekipi i
Ronaldo magjik, hat-trick ndaj Cagliarit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme vitin 2020. Portugezi ka kompletuar 3 golëshin e tij pë
Armando Broja në superformë, talenti shqiptar realizon hat-trick me Chelsea-n (VIDEO) Armando Broja nuk ndalet me golat e shënuar sa i përket fanellës së të rinjëve te Chelsea. Këtë herë sulmuesi shqipta
Pajtim Kasami bën ligjin në Zvicër, shënon hat-trick (VIDEO) Pajtim Kasami ka shënuar tre gola për Sionin në Superligën e Zvicrës Kasami shënoi në ndeshjen që Sion po e humb në s
Reali shkatërron Galatasaray-n, shkëlqen talenti Rodrygo me hat-trick (VIDEO) Real Madrid ka shkatërruar 6-0 në Bernabeu Galatasaray-n, dhe tashmë janë pothuajse të kualifikuar në 1/16. Për "Los
Realizoi hat-trick, Mbappe thyen rekordin e Messit në Champions (VIDEO) Kylian Mbappe ka thyer një rekord të Ligës së Kampioneve të cilin e më par e mbante Lionel Messi. Me tre golat ndaj C
Sterling hat-trick, Atalanta e Gjimshitit dorëzohet në Champions (VIDEO) Manchester City ka shkatërruar 5-0 në shtëpi Atalantën e Berat Gjimshitit. Miqtë e nisën mirë takimin teksa shënaun
Mbappe hat-trick, dhe Icardi dopietë, PSG "shuplakë" Club Brugge-s (VIDEO) Tripletë golash shënoi Kylian Mbappe. Francezi shënoi në harkun e 22 minutave të pjesës së dytë ndaj Club Brugge, në fit
Njihuni me bomberin e Salzburgut: Vetëm 19 vjeç dhe realizoi Hat-trick në Champions (VIDEO) Sulmuesi i Salzburg Erling Braut Haland, është kthyer në idhullin e tifozerisë, shkruan Albeu.com. Talenti 19 vjecar
"Shpërthen" Valdet Rama, Hat-trick në kampionatin gjerman 2 ndeshje 3 gola. Ish-futbollisti i Kukësit, Valdet Rama është duke kaluar një formë të shkëlqyer në Ligën e tretë gjerm
Shënoi "Hat-trick" ndaj Dinamo Kyiv, Giroud kërkon largimin ng Chelsea Olivier Giroud i cili realizoi hat-trick kundër Dinamo Kyiv ka kërkuar largimin nga Chelsea. Sipas mediave angleze f
Ronaldo shënoi "hat-trick", Sporting Lisbona tallet me Realin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ishte protagonist kryesor i Juventusit në Ligën e Kampionëve dje në mbrëmje teksa i dhuroi kualifikim