999 rezultate për

hassan

Gjeti dashurinë tek shoku i ngushtë, Rihanna fotografohet me reperin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, u zbulua romanca më e re e Rihannës me shokun e saj të ngushtë. Diva e muzikës u pa nën shoqërinë e A$
Rihanna nuk është më beqare, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Rihanna ka nisur një lidhje me një nga miqtë e saj më të mirë. Mediat e huaja shkruajnë se diva e muzikës fillimisht u p
Shpërthimi dhe protestat në Beirut, dorëhiqet qeveria libaneze Qeveria e Libanit ka dhënë dorëheqjen pas shpërthimit shkatërrues të javës së kaluar në portin e Bejrutit, njoftoi minis
Kush është numri 2 i ISIS që u eliminua bashkë me Al-Bagdatin Ditën e djeshme, u njoftua vdekja e kryeterroristit Abu Baker al Bagdati, ndërsa u tha se bashkë me të u vra edhe zëvend
Ky kamarier është hero, shikoni si i shpëton jetën dy policëve (VIDEO) Ky momenti kur një kamerier i shpëton jetën dy policëve që kishin mbetur të bllokuar brenda veturës e cila ishte përmby
Rihanna dhe i dashuri i saj na paskan fshehur një sekret Lidhja e Rihanna-s me multimiliarderin Hassan Jameel u fol shumë në media pas fotove të tyre në Spanjë, të cilat qarkull
E fshehta tronditëse e të dashurit sheik të Rihannës Lidhja e yllit nga Barbadosi Rihanna me multimiliarderin Hasaan Jameel doli në dritë vetëm para kohësh pasi ai u përfol
Teuta pret mbylljen e merkatos për të bërë goditjen e madhe Një përforcim i fundit për Teutën. Masahudu Alhassan për të blinduar mbrojtjen. Klubi durrsak ka siguruar shërbimet e nj
E fshehta tronditëse e të dashurit sheik të Rihannës Lidhja e yllit nga Barbadosi Rihanna me multimiliarderin Hasaan Jameel doli në dritë vetëm para kohësh pasi ai u përfol
Drake, xheloz për të dashurin sheik të Rihannës Këngëtarja Rihanna së fundmi ka qenë krye-temë në rrjetet sociale dhe mediat për lidhjen e saj të re me Hassan Jameel.
E pabesueshme, ja sa e ka rrogën i dashuri i Rihanna-s Hassan Jameel është i dashuri i radhës për yllin e famshëm, Rihanna. Këngëtarja nga Barbadosi dhe sheiku nga Arabia j
Biznesmeni saudit i merr "nusen" Noizyt (FOTO LAJM) Vetëm pak orë më parë, dolën në media fotot e Rihannës teksa puthej më një djalë misterioz në një pishinë në Spanjë.
Casillas në histori, askush tjetër në Europë si ai Iker Casillas ne historine e futbollit. Me ndeshjen e djeshme kunder Rumanise, portieri i Portos arriti shifren e 166 nd
Historia e tmerrshme e vajzës afgane që u rikthye në jetë (PAMJE TE RENDA) Zubaida Hassan është vajzë e një familjeje nomade nga Afganistani. Në vitin 2001, kur ishte 9-vjeç, ajo futi gaz në sobë
Djali i liderit të Hamasit ka qenë spiun i Izraelit Djali i themeluesit të Hamasit, Hassan Yousef dyshohet se për dhjetë vite me rradhë ka qenë spiun i Izraelit. Lëvizja
Hassan Rouhani, presidenti i ri i Iranit Hassan Rouhani do të jetë presidenti i ri i Iranit. Emërimi i Rouhanit në postin e Presidentit do të miratohet nga lider
Hassan Rohani kryeson në zgjedhjet në Iran Në zgjedhjet presidenciale që po zhvillohen në Iran, deri më tani ka kryesuar kandidati Hassan Rohanni, duke tejkaluar p
Pavarësia e Kosovës pritet të njihet edhe nga Egjipti Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi, priti sot në një takim ndihmës presidenten e Republikë
Brunei i gatshëm të njohë Kosovën Ministri i Jashtëm Edmond Haxhinasto zhvilloi sot një vizitë një ditore në Brunei, ku u prit nga Sulltani i Bruneit Hass