999 rezultate për

haskuka

Haskuka kapitullon në Prizren Anëtarët e opozitës nga PDK-ja dhe AAK-ja në Kuvendin Komunal të Prizrenit braktisën seancën e sotme të Kuvendit Komunal
"Fjalët ia mori era", Haskuka nuk është shumë i hapur me qytetarët Monitoruesit e Institutit Demokratik të Kosovës (KDI) kanë bërë të ditur se gjatë vitit të shkuar në Komunën e Prizrenit
Kujdes, rruga për në Prevallë është e rrezikshme Kreu i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka treguar për gjendjen e rrugës për në Prevallë. “Për shkak të shiut d
Haskuka bllokoi teleferikun por ende asnjë projekt zëvendësues Qytetarët dhe vizitorët të cilët ia mësyjnë Kalasë së Prizrenit edhe më tutje duhet ngjiten në këmbë në një lartësi mbi
Kush është kokrra e injorantit që Mytaher Haskuka mban në punë në Komunën e Prizrenit? (FOTO LAJM) Duket e pabesueshme, por taksapaguesit e Prizrenit paguajnë me rrogë të majme mujore një injorant që nuk di të lidhë dy
Haskuka i Vetëvendosjes me paratë e qytetarëve blen laptop 1 mijë euro Partia duket si është në të vërtetë kur merr pushtetin dhe këtë po e shohim te Lëvizja Vetëvendosje. Populli asnjëher
Vartësi i Haskukës kapet i alkolizuar në orar të punës (FOTO LAJM) Vartësi i Kryetarit të Prizrenit, Mytaher Haskuka është kapur duke pirë aokol në vendin e punës. Skënder Susuri, Drej
Erdoganisti Haskuka urdhëron mbylljen e kopështit në Prizren: Dilni jashtë ose ju nxjerrim me shkelma Kryekomunari i Prizrenit, një mbështetës i flaktë i Presidentit të Turqisë Erdogan, ka urdhëruar mbylljen e kopështit "Y
Haskuka publikon një fotografi nga stadiumi por komentuesit nuk e falin Një fotografi e kryetarit të Komunës së Prizrenit nga Vetëvendosje, bashkë me kryetarin e degës së kësaj partie në Prish
Konfiskohen salsiçe të prishura në Prizren (FOTO LAJM) Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka tregoi se në një qendër të madhe tregtare në qytetin e dytë për nga madhësia në Kos
Haskuka tregon gjendjen e mjeruar të Komunës së Prizrenit Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka në një intervistë për Telegrafin ka folur rreth gjendjes së komunës të
Haskuka ia anullon PDK-së gjashtë konkurse Komuna e Prizrenit ka anuluar konkurset e shpallura për punësimin e kandidatëve në gjashtë pozita të ndryshme brenda adm
Haskuka si të tjerët, emëron një drejtor të dënuar nga gjykata Kryetarit të Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, nuk i ka penguar fakti që drejtori i Urbanizmit, Fatmir Memaj, disa
Vjen hakmarrja e parë e Vetëvendosjes për Thaçin Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka nga Lëvizja Vetëvendosje, ka larguar fotografinë e presidentit Hashim Thaçi nga zy
Haskuka krahason: Ky është dënimi që ka marrë dikush për hedhje të gazit Kryetari i sapo zgjedhur i Prizrenin, Mytaher Haskuka i ka dalur në mbrojtje ish kolegëve të tij deputet, ku gjykimin që
Protestohet betimi i Haskukës në Prizren Disa të rinj të një organizate në Prizren kanë protestuar para ndërtesës së Kuvendit komunal kundër kryetarit të ri Myta
Sot betohet Mytaher Haskuka Kryetar i ri i komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të betohet sot në mbledhjën inauguruese të Kuvendit të Komunës s
Pasi fitoi Prizrenin, Haskuka shfaqet në xhami duke u falur (FOTO LAJM) Mytaher Haskuka, kryetari i ri i Prizrenit sot ka kryer një obligim të besimit islam. Ai bashkë me qytetarët ka shkua
Haskuka: Nuk ka gjasa të ndryshohet rezultati në Prizren Menjëherë pas konferencës së PDK-së ku është kërkuar që të shkojnë në rinumërim dhe rivotim disa qendra të votimit, ësht
Dramë edhe në Prizren: Vetëm 53 vota ndajnë kandidatët nga njeri-tjetri Wshtë e pabesueshme ajo që po ndodh në Prizren ku kandidatët e PDK-së dhe VV-së ndryshojnë vendet me njeri-tjetrin në pa