999 rezultate për

hashashit

Dy viktima për 20 kg hashash, Berisha zbardh emrat e pronarëve të parcelave të kanabisit Pas 5 ditësh zhdukje pa gjurmë, janë gjetur kufomat e dy të rinjve në Malisinë e Madhe, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj.
"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
Trima apo budallenj? Shqiptarët ngrenë fermën e hashashit 500 metra larg policisë Zakonisht fermat e kanabisit ndërtohen në zona periferike larg vëmendjes të policisë. Por një grup shqiptarësh kishte
"Uau", policia britanike habitet pasi kap dy shqiptarët brenda "shtëpisë së hashashit" (VIDEO) Dy shqiptarë janë arrestuar pasi kishin përshtatur në një apartament, fabrikë të “sofistikuar” për kultivimin e kanabis
Lanë të lirë kultivuesit e hashashit, arrestohet kryetari i fshati dhe 3 zyrtarë pyjesh Një kryetar fshati dhe tre zyrtarë pyjesh janë ndaluar ditën e sotme nga Policia e Korçës, pasi nuk kanë kallëzuar parce
Hoxha plas "bombën": Rama ka lejuar masivizimin e hashashit në 2016-ën Opozita jo pak herë ka hedhur akuza se "legalizimi" i kanabisit në vend është lejuar nga vetë kryeministri Rama. I ft
Do hap bordello dhe do legalizoj hashashin në Këlcyrë! Hazbiu bën premtimet e radhës (VIDEO) Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës. Këto janë dy prej pikave kryesore të program
Berisha publikon foton e bimëve të hashashit në Nikël (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar një foto ku shihen qartë një parcelë e vogë
Aksion me 1 110 policë në kërkim të hashashit (VIDEO) Policia e Shtetit ka bërë me dije se ka kryer një aksion për të zbuluar persona që kultivojnë lëndë narkotike në vend.
DENONCIMI/ Si duken parcelat e hashashit në Shkodër (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha, pak minuta më parë ka shpërndarë një denocnim të ardhur në inboxin e tij ne Facebook.
Të gjithë thonë se është i keq, pasojat e rënda të hashashit Konsumoni hashash? Mos e teproni gjatë! Ky është paralajmërimi i kërkuesve ndërkombëtarë, sipas të cilëve, sa më shumë t
Arrestohet kultivuesi i hashashit i shpallur në kërkim Policia e Beratit ka njoftuar se ka vënë në pranga një shtetas i cili rezultonte i shpallur në kërkim me akuzën e "kulti
Rrëfimi i frikshëm për drogën e Lazaratit Përmes dëshmive, bisedimeve dhe intervistave brenda në fshatin e Lazaratit, sillet në vëmendje se çfarë ndodhte brenda k
Prej një muaji e gjysmë në Britani, kapet "fermeri i hashashit" Një emigrant shqiptar, i cili i tha policisë se ishte futur ilegalisht në Britaninë e Madhe nga trafikantë të qenieve nj
Vendi ku lejohet pirja e hashashit dhe Franca e përgatitën dokumentin kundër Ballkanit Perëndimor Shumica e vendeve anëtare të BE-së mbështesin fillimin e bisedimeve me Maqedoninë, pas zgjidhjes së kontestit të emrit m
Aktakuzë ndaj trafikantëve të hashashit Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë kundër të akuzuarve M.Q., SH.R., H.Q dhe S.Q. Ata, s
U arrestua në Turqi, baroni shqiptar trafikonte llojin më të shtrenjtë të hashashit 11 persona janë arrestuar në Turqi, midis të cilëve edhe 4 shqiptarë. Një nga personat më të rrezikshëm është shqipta
Shqiptarët vijnë me shpikje të re, prodhojnë raki hashashi Shqiptarët po krijojnë mënyra të reja dhe alternative të përdorimit të kanabisit për ta trafikuar atë më pas edhe në Eur
Historia qesharake me motin, ky është trafikanti i hashashit më i pafat në botë “Pyes veten, pse nuk ka dëborë në çatinë tuaj”? Mes çative të shumë shtëpive në West Yorkshire të Anglisë binte në sy
Paratë e hashashit dhe turizmi, euro zbriti në nivelin më të ulët në 9 vjet Euro e mbylli 2017-n në nivelin e 133 lekëve, sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, teksa mesatarja për gjithë vi