999 rezultate për

hashash

Hoxha ngre dyshime: Si kishte rënë zjarr në parcelën me hashash, kur në zonë binte shi prej ditësh Gazetari Artan Hoxha, përmes një postimi në facebook, ka ngritur dyshime në lidhje me vrasjen e dy të rinjve në Vrith të
Artan Hoxha publikon videon brenda parcelës me hashash ku kryhet procesi i tharjes (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në emisionin “Opinion” disa imazhe të regjistruara në zona të ndryshme të vendit, ku s
Dy viktima për 20 kg hashash, Berisha zbardh emrat e pronarëve të parcelave të kanabisit Pas 5 ditësh zhdukje pa gjurmë, janë gjetur kufomat e dy të rinjve në Malisinë e Madhe, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj.
E dhunuan se u vodhi në parcelë? Si i riu ekzekutoi 2 kushërinjtë për 20 kg hashash Ditën e sotme janë gjetur dy trupat e pajetë të kushërinjve në Malësi të madhe, Vislon Çutaj dhe Klement Pepaj. Që ng
700 mijë euro drogë nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet mat gjatë pazarit Pasditen e djeshme u arrestua një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar si anëtarë të një organizate kriminale të pë
Aksion në Librazhd, zbulohet parcela e madhe me hashash Një aksion policie ka ndodhur në njësinë Administrative Steblevë të Bashkisë Librazhd, ku jan asgjesuar disa bimë narkot
Lulëzon sërish hashashi në Lazarat, bien në pranga dy shtetas me mbiemër Basha Rikthehet kultivimi i bimëve narkotike në Lazarat. Dy persona janë vënë në pranga nga policia, nën akuzë se kultivoni
Artan Hoxha nxjerr "skifterin" në kërkim të fushave me hashash në jug Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shfaqet pranë zonave të mbjella me ka
Moderatorja shqiptare pasi konsumoi hashash: Qava dhe kuptova që nuk e dua të dashurin (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Gjatë intervistës Albana
"Kam punuar në një klub nate në Ibiza", moderatorja sportive shqiptare flet për jetën private: Konsumova edhe hashash Moderatorja e sportit, Albana Bejko ka folur për jetën e saj private dhe profesionale, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i kish
Moderatorja shqiptaje e thotë troç: Kam konsumuar kek me hashash, doja të ndahesha nga i dashuri Moderatorja e njohur e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
I dënuar për vrasje, kush është ish-kryeplaku që i doli fotoja mes arës me hashash OFL ka rivazhduar punën e saj tashmë prej disa ditësh pavarësisht Gjendjes së Jashtëzakonshme. Arben Pilinçi, 44-vjeç
Tentoi të gëlltiste qesen me hashash, si u pikas nga forcat "Shqiponja" Forcat "Shqiponja" në Tiranë, kanë nuhatur sjelljen e çuditshme të një djali që tentoi të gëllsite qesen me hashash. Një
''Pimë hashash dhe më pas nisi nga bisedat +18'', dëshmia e vajzës që u ngacmua nga i ati Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik pasditen e djeshme ku u raportua se një 37-vjeçar, i identifikuar si R
"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
EMRAT/ Kapen duke mbjellë hashash në banesë, prangosen dy persona Dy persona janë arrestuar sot në Kuçovë pasi u zbuluan teksa kishin bërë gati kanabisin për ta kultivuar në një banesë b
Trima apo budallenj? Shqiptarët ngrenë fermën e hashashit 500 metra larg policisë Zakonisht fermat e kanabisit ndërtohen në zona periferike larg vëmendjes të policisë. Por një grup shqiptarësh kishte
"Kokainë, hashash dhe femra", fillimet e Michael Jordan në NBA Aventura e Michael Jordan në NBA nuk nisi në mënyrën më të mirë të mundshme. Të paktën kjo është ajo që u tregua në epis
Mike Tyson zbulon raportin e ngushtë me hashashin: Tymos rreth 40 mijë dollarë në muaj Ish boksieri i njohur amerikan, Mike Tyson disponon një fermë për kultivimin e hashashit në Kaliforni, një shtet ku ësht
Nxënësit e gjimnazeve: Cigare, hashash dhe kokainë brenda në shkollë "Në zonën afër shkollave shitet edhe lëndë narkotike, madje edhe brenda shkollave". Ka qenë ky denoncimi i një nxënës