999 rezultate për

harxhoni

Shenjat që tregojnë se s’do të jeni kurrë i pasur Sigurisht, asgjë nuk duhet t’ju demotivojë apo t’ju bëjë pesimistë ndaj asnjëherë mos u dorëzoni! Kini kujdes, ato që
Mos harxhoni energji me këto hile të zgjuara Patjetër duhet të dini që kur aparatet nuk janë të shkyçura nga energjia elektrike shpenzojnë akoma 24% energji. Shumic
Gjendet zgjidhja, mos harxhoni para për ekranin e thyer të celularit (FOTO LAJM) Ekranët e telefonave po bëhen gjithnjë edhe më të shtrenjtë me avancimin e teknologjisë. Nisur nga kjo, thyerja apo
Mos harxhoni më para tek dentisti, ja si ti pastroni vetë dhëmbët tuaj Një problem i zakonshëm në ditët e sotme janë pllakëzat në dhëmbë që mund të çojnë në probleme periodontiti nëse nuk tra
10 blerjet më të "çmendura" në Premier League këtë merkato (FOTO LAJM) Klubet angleze shpenzuan miliona paund këtë merkato ku u përforcuan aq sa kishin mundësi dhe mos të harxhonin shumë para
12 këshilla si të harxhoni më pak karburant me makinat tuaja (FOTO LAJM) Të gjithë ankohemi për çmimet e larta të baftës dhe benzinës por meqë nuk arrijmë dot të ulim çmimet e tyre atëherë ësht
Mos harxhoni më lekë! Përgatisni vetë krem kundër diellit me 3 përbërës që i keni në shtëpi (FOTO LAJM) Ju kërkoj ndjesë të gjitha mamave që besojnë në fuqitë magjike të vajit të ullirit. Aq shumë çudibërës ju duket ky v
Ëndrra amerikane, ja si mund të siguroni një vizë Tashmë është me e lehtë për të marrë vizën amerikane. Nëse do të aplikoni për një vizë turistike për në Amerikë, nuk ken
Shqiptarët në Spanjë grabisnin shtëpi dhe lekët i harxhonin për prostituta Agjentët e Policisë Kombëtare në Valencia kanë shkatërruar një grup grabitësish shqiptarë të specializuar në vjedhjet e
"Protestuesi" i kërkon Prokurorisë të mbyllet: Na harxhoni lekët kot (FOTO-VIDEO) Nje grup te rinjsh, te mbledhur ne nje grupim te quajtur "Protestuesi" kane protestuar sot para Prokurorise se Përgjiths
12 këshilla si të harxhoni më pak karburant me makinat tuaja (FOTO LAJM) Të gjithë ankohemi për çmimet e larta të baftës dhe benzinës por meqë nuk arrijmë dot të ulim çmimet e tyre atëherë ësht
Mos harxhoni në barrikada, nuk ka dëmshpërblim Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajori Erhard Drews, i ka porositur barrikaduesit në veri të Kosovës që të mos investojnë
Studimi i ri, lidh obezitetin me punën Mos e përqëndroni të gjithë vëmendjen tuaj në vaktet e tepruara. Një grup i studiuesve, duke përfshirë drejtuesin nga Un