999 rezultate për

harxhimet

Zaevi i vuri punët në rregull, shkon për pushime në këtë shtet Shërbimi për informim i Qeverisë së Maqedonisë njoftoi se kryeministri Zoran Zaev i ka shfrytëzuar disa ditë të pushimit
Qeveria nuk shpjegon harxhimet e Gruevskit kur ishte kryeministër (VIDEO) "Sa para ka harxhuar Nikolla Gruevski në pesë vitet e fundit nga mandati i tij si kryeministër, për rrugët, hotelet, res
Makinat ideale për femrat (FOTO LAJM) Makinat e lehta dhe të vogla gjithmonë cilësohen si makinat ideale për femrat. Një model i tillë makinë jua bën më të th
Lindni sa më shumë fëmijë, Qeveria paguan harxhimet Nga janari është në fuqi projekti qeveritar për in-vitro falas për fëmijën e dytë, të cilën financiarisht e mbulon shtet
Gjeni nuse shqiptare, dasmën e paguan komuna Kryetari i Komunës së Novacit të Manastirit, Lazar Kotevski është i vetmi që po zbaton apelin e kryeministrit Nikolla Gr
Samsung dhe tablotë me ekrane me rezolucion të lartë Në konferencën ndërkombëtare "SID Display Week 2011", do të demonstrohet për herë të parë ekrani i Samsung-ut, me diagon
KE kritikon Maqedoninë për harxhimet e tepërta të buxhetit Raporti i Komisionit Evropian mbi arritjet e Maqedonisë për këtë vit, konsiderohet përgjithësisht si pozitiv por ai përm
Harxhimet e Cityt arrijne ne 216 milione Përforcimi i ri i Manchester City, ish-mbrojtësi i Evertonit, Joleon Lescott, i ka çuar harxhimet e klu
Harxhimet e Chelseat do të arrijnë 190 milionë euro Gazeta britanike “The Times” ka shkruar se shifra e pagesave të Chelseat gjatë këtij viti do