999 rezultate për

harun

I ra të fikët mes protestuesve, "motra" e Klodianit tregon si u keqkuptua deklarata “Motra” e pretenduar e 25-vjeçarit, Klodian Rasha, ka reaguar ditën e sotme në lidhje me deklaratën e saj të bërë një di
Klajdi Haruni zbulon publikisht të dashurën (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun, Klajdi Haruni, ka zbuluar së fundmi se është i dashuruar. Madje ai ka zbuluar se edhe k
Çfarë duan gratë?! Klajdi Haruni e ka gjetur përgjigjen 1 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Çfarë duan gratë? Kjo është pyetja 1 milion dollarëshe e bërë prej shekujsh në historinë e njerëzimit, dhe Klajdi Har
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
"Me fat që të kam", urimi special i Brunos për ditëlindjen e Klajdi Harunit (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari i njohur Klajdi Haruni feston ditëlindjen e tij. Miku i ngushtë i këngëtarit, Bruno ka zgjedhur
Avokati i Popullit: Shqipëria shkeli ligjet dhe konventat me dëbimin e Harun Çelik! Avokati i Popullit i ka dërguar një raport të plotë Policisë së Shtetit në lidhje me shkeljet që janë bërë për procedura
"Më recitonte poezi nga telefoni", Zbulohet lidhja e Klajdi Harunit me Anxhela Peristerin (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri ishin në një lidhje live me emisionin "Ftesë në 5", ku treguan si po i kalojnë ditët
Turku letër autoriteteve shqiptare: Më rrezikohet jeta, mos më dërgoni në atdhe! Selami Simsek, shtetasi turk i arrestuar dhe dënuar në Shqipëri me 18 muaj për akuzën “Falsifikim i letërnjoftimeve, i p
Ministri turk nxjerr zbuluar Lleshajn dhe Ramën për Harun Çelikun: Faleminderit, na sillni gylenistë të tjerë Ministria e Brendshme e konsideroi si një dëbim rutinë atë të mësuesit turk Harun Çelik natën e 1 janarit të këtij viti,
Lleshaj flet si fashist mbi Harun Çelik: Ca merreni me nje turk, dëbohen mijëra shqiptarë nga BE Deputeti Artur Roshi ka kërkuar interpelancë mes ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj në lidhje me dëbimin e jashtëligjs
Profesori amerikan flet për dëbimin e Harun Çelik: Është për të ardhur keq Një profesor i Universitetit të Nju Jorkut thotë se dëbimi i qytetarëve turq nga Shqipëria bie ndesh me parimet e Bashki
Shkelën ligjin pa iu dridhur qerpiku: Tre pikat e errëta të dokumentit për dëbimin e Harun Çelik Policia shqiptare nuk ka marrë parasysh se po shkelte ligjet natën e 1 janarit 2020 teksa po hipte në makinë mësuesin tu
SKANDALI/ Policia ekstradoi mësuesin turk duke shkelur ligjin me dy këmbë Zbardhet urdhri i dëbimit të mësuesit turk Harun Ccelik më datë 1 janar, kur të gjithë po festonin Vitin e Ri. Abc Ne
Taulant Balla gënjen si Sandër Lleshi: Harun Çelik nuk kërkoi azil! Vetëm pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i deportimit nga Shqipëria, i mësuesit turk Harun Çelik, gylenist i cili
VOA flet me avokatin e Harun Çelik: Shteti shqiptar shkeli të drejtat e njeriut Në Shqipëri, një tjetër shtetas turk, i arrestuar nga autoritetet shqiptare pasi tentoi të ndërmerrte një udhëtim drejt
Mustafa Nano: Shteti shqiptar u soll poshtërsisht me mësuesin turk, na fal Harun! Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” është ndalur te çështja e dëbimit të nësuesit turk, Harun Çelik nga Shq
VIDEO/ “Aziiill”, “aziiil”: Thirrje rrëqethëse të Harun Çelik teksa Rama ia nis dhuratë Erdoganit për Vit të Ri "Aziiil", "aziiil". Ky është zëri i thellë që dëgjohet brenda xhamave të makinës Mitsubishi të policisë teksa shoqëron m
Policia e dërgoi më parë tek ambasada turke, të pathënat e dëbimit të Harun Çelik Më 1 janar, pas gati pesë orësh pritje në të ftohtë për lirimin e mësuesit Harun Çelik nga burgu 302 në Tiranë, një duzi
LETRA E PLOTË/ Eurodeputetja Ramës dhe Metës: Dëbimi i paligjshëm i mësuesit turk rrezikon integrimin e vendit “Na duhen disa përgjigje të qarta mbi arsyet e dëbimit të detyruar të Harun Çelik”, kështu shkruan eurodeputetja rumune,
Dëbimi i mësuesit turk, eurodeputetja rumune i kërkon "llogari" Ramës dhe Metës Ka shkaktuar shumë polemika dëbimi i mësuesit turk nga Shqipëria. Eurodeputetja rumune, Ramona Strugariu foli ashpër