Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

hartojne

Milan-Inter hartojnë planin e përbashkët Skuadra e Milanit dhe Interit janë dy skuadra rivale me njëra tjetrën, por kjo nuk i pengon ekipet të bashkëpunojnë me n
Beogradi i kërkon veriut draftbuxhetin Pavarësisht se bme marrëveshjen e Brukselit, Serbia është e obliguar të ndërpresë financimin e strukturave ilegale në Ko
Matura Shtetërore, zhvillohet provimi Gjuhë- Letërsisë Starton sot procesi i Maturës Shtetërore 2013. Rreth 45 mijë maturantë në të gjitha shkollat e mesme të vendit do ti nën
Saraçini-Dehari, hartojnë strategji për zhvillimin ekonomik të kërçovës Ministri i Ekonomisë Valon Saraçini sot realizoi vizitë pune në Komunëne Kërçovës, me ç’ rast u takua me kryetarin e kom