999 rezultate për

harta

Vetëm 9 të shëruar gjatë orëve të fundit, si u zgjerua harta e COVID-19 në vendin tonë Gjatë orëve të fundit, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe n
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, ku u shtuan rastet e reja Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar 5 humbje jete dhe 104 raste të reja të personave të infektuar nga koronavirusi.
Mbi 100 raste, si lëvizi sot harta Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 108 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. Ndërkohë, situata në spi
9 pacientë në terapi intensive, si lëvizi sot harta Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit edhe tre persona të tjerë. Kështu, në tot
Mbi 700 raste aktive vetëm në Tiranë, si ka lëvizur harta Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus në gjithë vendin, shtrimet në Infektiv, rendimi i gjendjes së pacienteve
Situata kritike në Infektiv, si lëvizi sot harta ISHP konfirmon se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 96 raste të reja me koronavirus. Pjesa më e madhe e tyre j
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, ku u shtuan rastet e reja Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë the
Përkeqësohet situata tek Infektivi, si u zgjerua harta e infeksionit në vend Dy viktima dhe 68 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Situata në spitalin
2 viktima dhe mbi 70 të infektuar, si u shpërnda sot harta Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 392 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 74 ras
Si u shpërnda sot harta, vatrat më problematike Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar në vend 67 raste të reja të infektuar
90 raste të reja dhe 3 të vdekur, si ndyshoi sot ndjeshëm harta Gjatë 24 orëve janë shtuar 90 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. “Fatkeqësisht 3 qytetarë kanë humbur betej
Shkon në 69 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Shqipëri, si është shpërndarë harta SHP ka konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orët e fundit nga 368 teste duke vijuar kështu numri i lartë
45 raste dhe 2 viktima, si u shpërnda sot harta ISHP ka konfirmuar 45 raste të reja me koronavirus në të gjithë vendin gjatë 24 orëve të fundit duke e rënduar situatën
Dy viktima dhe mbi 60 raste të reja, si u shpërnda sot harta Ministria e shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe dy viktima të tjera nga koronavirusi
Tirana kyeson listën e "zezë", si u shpërnda sot harta E treta ditë radhazi që shënohen 2 viktima në 24 orë. Një bilanc ky i dhimbshëm por edhe alarmant. Ministria e Shënd
Qytetet më të "rrezikshme", si u shpërnda sot harta Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus në gjithë vendin. Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve
Njëri prej viktimave u përmirësua dhe pastaj vdiq papritur, si u shpërnda sot harta Dy pacientë kanë humbur jetën tek spitali Infektiv gjatë orëve të fundit. Lajmi është konfirmuar nga ministria e Shëndet
Tirana një vatër rreziku, si u shpërnda sot harta Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 67 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar në total 24
52 raste, si u përhap sot harta në vend dhe cilat vatra janë problematike ISHP njoftoi sot për 52 raste të reja me koronavirus me një rritje të ndjeshme krahasuar me dje, ndërsa shifrat kanë qen
Zgjerohet harta e infeksioneve, ku u shtuan rastet e reja Ministria konfirmoi sot 33 raste të reja me koronavirus në vend. Konkretisht rastet e reja u shënuan 23 ne Tiranë, 8