999 rezultate për

harry

Kanadezët kundër: Për sigurinë, Harry dhe Meghan të paguajnë vetë! Për Harry-n dhe Meghanin, nuk ka paqe as në Kanada. Tani që mund të shijonin lirinë larg detyrimeve mbretërore në vilën
Zëvendësuesi i Harry Kane vjen nga Spanja Dëmtimi i Harry Kane duket se po ndjehet shumë të "spurs". Mungesën e tij e ka përmendur jo pak herë edhe trajneri,
Pasi iu hoq statusi mbretëror, këto janë titujt e ri të Meghan Markle dhe Harry-t Meghan Markle dhe Princ Harry vendosën të largohen nga familja mbretërore, duke hequr dorë nga statusi i tyre dhe ky ven
Nuk ka më kthim, Meghan dhe Harry nisin zyrtarisht jetën e re në Kanada (VIDEO) Fjalimi që Harry mbajti dy ditë më parë për të folur një herë e mirë vetë personalisht rreth largimit të tij dhe Meghan
Mbretëresha e brengosur, ç'i mbeti peng nga largimi i Harryt dhe Meghanit? (FOTO LAJM) Harry dhe Meghan hoqën dorë nga roli mbretëror për të jetuar si të pavarur financiarisht në Amerikën e Veriut. Largi
S'ka më përçarje mes Harry-t dhe William! Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit (FOTO LAJM) E dini se çfarë do të ishte mirë? Nëse vitin 2020 do ta kalonim pa ndonjë zënkë mbretërore! Dhe me sa duket mund të k
Për herë të parë, Harry thyen heshtje dhe i del në mbrojtje bashkëshortes së tij Prince Harry ka folur për ‘trishtimin e tij të madh’, ndërsa thyen heshtjen e tij këtë mbrëmje mbi Megxit dhe përsëriti
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
Ndryshimi: Meghan & Harry nisin jetën si njerëz të zakonshëm! Pasi morën "bekimin" e mbretëreshës, e cila aprovoi vendimin e bujshëm për të lënë detyrat mbretërore, Meghan dhe Harry
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Zbulohet detaji që shkaktoi përçarjen ndërmjet Harryt dhe Princi William (FOTO LAJM) Para disa ditësh, mediat e huaja raportuan se Princ William kishte reaguar i prekur për largimin e Harryt nga roli mbret
Kjo nuk pritej! Harry dhe Meghan Markle nuk pranohen si shtetas nga Kanadaja Pas vendimit të papritur të Princit Harry dhe Meghan Markle për t’u larguar nga familja mbretërore, duket se kanë nisur
Bëri lëmsh dynjanë, Meghan fut në sherr Harryn me David Beckham (FOTO LAJM) Këto ditë kanë qarkulluar lajme të ndryshme, ku në qendër kanë qenë Meghan Markle dhe princi Harry. Vendimi i tyre për t
Meghan dhe Harry e kanë përgatitur prej kohësh largimin, detaji që i nxorri zbuluar (VIDEO) Meghan dhe Harry u larguan nga familja mbretëore për të jetuar si të pavarur financiarisht në Amerikën e Veriut. Pasi ho
Mbretëresha thërret me urgjencë princin Harry Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth ka thirrur nipin e saj princin Harry për të diskutuar rreth planeve për të a
Princ William thyen heshtjen pas largimit të Harry-t dhe Meghan-it nga mbretëria (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Harry dhe Meghan, njoftuan se kanë hequr dorë nga roli mbretëror. Ato kanë vendosur të jetojnë si të p
U larguan nga detyrat mbretërore, Meghan Markle nënshkruan kontratë me Disney (FOTO LAJM) Javën që po lëmë pas, Meghan dhe Harry bënë të ditur se do të heqin dorë nga detyrat mbretërore dhe do të kenë të ardhur
Hoqën dorë nga roli mbretëror, me sa para do jetojnë tani Harry dhe Meghan Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të tërhiqen nga postet e tyre mbretërore. Ato duan të ndërtojnë një jetë të
Teoria e princeshë Dianës u vërtetua: Pse e mbante Harryn më afër se William (FOTO LAJM) Princesha Diana historikisht është sjellë më ngrohtë me Princin Harry dhe për këtë ka pasur një arsye të fortë. “Ajo