999 rezultate për

harruar

Mane sqaron sherrin me Salah në fund të ndeshjes Sadio Mane këmbëngul se zënka mes tij me Mohamed Salah është harruar dy javë pas tërbimit të tij të egër në përfundim të
Këto janë shenjat që tregojnë se më në fund e keni harruar ish partnerin Te gjithë e dimë se ndarjet mund të jenë të dhimbshme. Të gjithëve ju duhet kohë për të harruar, falur dhe më në fund të
Të jetosh mes skamjes dhe frikës nga gjarpërinjtë, familja Bekteshi e harruar nga shteti (VIDEO) Familja pesë anëtarëshe nga Gllogovia e Prishtinës, jeton mes varfërisë dhe frikës së gjarpërinjve. 45 kilometra nga
Në mes të Greqisë, Emina Cunmulaj e "djeg" me valle shqiptare (VIDEO) Megjithëse prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj, modelja e njohur E
Harrohen në avion bizhuteritë me vlerë 4 milionë dollarë të Rita Orës Bizhuteritë me vlerë 4 milionë dollarë që Rita Ora do mbante në festivalin e Kanës janë harruar në avion. Gruaja, që
Sezon për t’u harruar për Realin, Los Blancos e mbyllin me humbje La Ligan (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllyr këtë sezon në mënyrën më të keqe të mundshme. Los Blnacos u mposhtën 2-0 në shtëpi nga Betis n
PSG ka harruar të fitojë, mposhtet edhe nga Montpellier (VIDEO) Paris Saint-Germain është mposhtur 3-2 me përmbysje nga Montpellier në ndeshjen e javës së 34-t të Ligue 1. Ishte nj
Teuta ka harruar të fitojë, Tirana i jep leksion në Durrës Tirana ka triumfuar në Durrës me rezultatin 1-3 ndaj Teutës, për t’u rikthyer te fitorja pas 4 javësh. 3 pikë që u japin
Modelja del në ballkon por ka harruar të vishet (FOTO LAJM) Lottie Moss, ka treguar format e saj fenomenale në bikine të kuqe derisa ka dal tërësisht e zhveshur në ballkonin e një
Mezi po prisni sezonin e verës? Keni harruar anën e "errët" (FOTO LAJM) Sezonit veror nis për pak e një pjesë e madhe e njerëzve do të dynden drejt bregdetit. Shumë prej nesh mezi e presin kët
Ky është turku që terrorizoi Holandën duke sharruar me automatik tramvajin në Utreht (FOTO LAJM) Policia e Utrehtit ka shpërndarë pamjet e një personi 37 vjeç, i cili dyshohet të jetë autori i sulmit me armë ndaj një
Ka harruar golin, Klopp i del në mbrojte Salah Mohamed Salah po kalon një krizë të thellë teksa ka shënuar 1 gol në 7 ndeshjet e fundit duke u kritikuar kohët e fundit
Dubai, përvojë e paharruar për Ledri Vulën (FOTO LAJM) Pas shumë angazhimeve me projekte të shumta muzikore dhe koncertet të një pas njëshme, reperin isuksesshëm dhe shumë i d
HOROSKOPI/ Kush ka harruar dashurinë prej punës, këtë ditë do të pendohet Ky është horoskopi për ditën e premte, 22 shkurt 2019. Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni q
Një dasmë për të mos u harruar kurrë (FOTO LAJM) Çdokush dëshiron që të ketë dasmën dhe klipin perfekt, duke realizuar foto nga vende të mrekullueshme, apo të kenë në sf
Ndoshta i keni harruar, këto pajisje dikur bënin namin (FOTO LAJM) Teknologjia është një nga fushat që përparon ndoshta më shpejt se cdo gjë tjetër. Madje ka gjëra që ne nuk i mbajmë
Një fazë e parë për tu harruar për skuadrën e Monacos Monacon si rrallë herë jemi mësuar ta shohim të paktën këto vitet e fundit në krizë të thellë rezultatesh. Klubi nga pri
Sot Milani kërkon suksesin, për të harruar eleminimin nga Europa League Milani do të luajë sot në mbrëmje në transfertë ndaj Bolognas, për të mbyllur javën e 16 të kampionatit Italian të futbo
Inzaghi mbron Strakoshën: Eshtë vetëm 23 vjeç nuk meriton të kritikohet, harruat 3 sezone të shkëlqyera Lazio po ndjen mungesën e rezultatve në kampionatin Italian të futbolli. Skuadra e drejtuar nga Simone Inzaghi nuk fiton
Valentina Vignali, sukses në modë, por pa harruar topin (FOTO LAJM) Valentina Vignali ndryshon pamje dhe pozon për një shtëpi të rëndësishme të modës, Moschino. Në Instagramin e saj ka pub