999 rezultate për

harrojme

Daja: Partizan pragmatist përballë Kukësit, ta harrojmë Kastriotin Partizani e nis me humbje sezonin dhe nesër do të luajë në një tjetër transfertë, këtë herë me Kukësin. Të kuqtë duan tr
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
Koronavirusi i merr jetën inxhinierit të njohur, fjalët prekëse të të afërmve Covid 19 i ka marrë jetën inxhinierit të njohur të pyjeve Ferdin Liçaj. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, teksa s
5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTO LAJM) Kur vjen puna te garderoba, duket se fundet janë ndonjëherë të nënvlerësuar. Ne priremi drejt këpucëve, fustaneve, x
Si rrallëherë Salvini flet mirë për shqiptarët: Gjest i mrekullueshëm, nuk do e harrojmë Ish zv.kryeministri italian, Matteo Salvini i cili rrallëherë ka pasur fjalë të mira për popullin tonë, këtë herë është
Fol e përkthe vetë, Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Nuk harrojmë! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka përcjellë 30 mjekë dhe infermierë shqiptarë për t'i ardhur në ndihmë shtetit italian të kthyer
Pse është e vështirë të harrosh ish-in në kohën e rrjeteve sociale Një studim i Universitetit të Torontos, zbulon se për të tejkaluar fundin e një marrëdhënieje duhet të mbyllim rrjetet s
Vuçiç flet për ultimatumin ndaj Serbisë: Të njohim pavarësinë e Kosovës ose të harrojmë Evropën Serbia do të përballet këtë vit me një ultimatum: Të njohë pavarësinë e Kosovës apo të heqë dorë nga perspektiva e shpej
Roshi: Gabova dy herë, ta harrojmë Francën Odise Roshi u ndal të flasë për gabimet e tij në humbjes ndaj Francës, ku pranoi se gaboi në dy raste dhe theksoi se duh
Shenjat paralajmëruese që jeni të lodhur emocionalisht dhe mendërisht Jetët tona të zëna kanë tendencë të na dërrmojnë – me përgjegjësi të punës, familjes, obligimet, fëmijët dhe ndonjëherë
Basha mesazh Ramës: Nuk harrojmë, do ta zëvendësosh Bardh Spahinë në qeli “Mirënjohje për shpresën e vërtetë të ndryshimit që po vjen që s’ka forcë që e ndal sepse ka forcën tuaj. Që sonte sh
Thaçi: Nuk mund të harrojmë çfarë ndodhi “12 qershori është në themelet e identitetit tonë si qytetarë, si popull, si Kosovë, si pjesë e pandashme e Evropës dhe
Salah: Ta harrojmë atë që ndodhi vjet, De Rossin e dua në Premierligë Salah vitin e shkuar nuk pati fatin të luante një finale të tërë të Champions. Liverpool e humbi atë, por ja ku janë për
Presidenti i UEFA-s flet rreth përjashtimit të mundshëm të Manchester City-t nga Champions Për herë të parë ka folur publikisht presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin në lidhje me përjashtimin e mundshëm të Ma
Hysaj: Ta harrojmë Panucci-n, vetëm për fitore ndaj Andorrës Shqipëria i nisi eliminatoret e Euro 2020 me një goditje të rëndë, ku humbja në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë u shoqëruar e
INTERVISTA/ Bregu thotë ta harrojmë datën e anëtarësimit në BE ... NGA LUTFI DERVISHI Nëse në Ballkan do të jetonin 100 njerëz... 61 prej tyre do të thonin se shqetësimi kryeso
​Trump: Nuk do t’i harrojmë kurrë heronjtë tanë Presidenti amerikan, Donald Trump mori pjesë sot në ceremoninë e “Ditës Përkujtimore” në Varrezat Kombëtare në Arlington
NATO: Nuk guxojmë të harrojmë çfarë bëri Millosheviçi në Kosovë Kryetari i Asamblesë Parlamentare të NATO-s Paolo Ali, duke folur për Kosovën ka thënë se asaj i duhet siguria dhe stabi
S'mund t'i harrojmë, këto janë flokët "hit" të X-Factor Albania (FOTO LAJM) Ka qënë një ndër spektaklet për talentet e rinj i quajtur X-Factor Albania. Ndër talente të vërteta ka pasur edhe nga at
Foto që provojnë se Google ka një sens të paparë humori (FOTO LAJM) Google trajton rreth 70,000 kërkime në sekondë. Ndonjëherë rezultatet nuk përputhen mjaft me pyetjet tona të kërkimi