999 rezultate për

harroj

Lajme jo të mira nga moti! Harrojeni diellin, ja kur rikthehen rrebeshet e shiut Sinoptikania Adiola Bani ka zbuluar se në fundjavë do të nisin reshjet e shiut dhe vranësirat, të cilat do të vijojnë pë
Krenarë me Vesa Lumën, si e mëson Lianin të mos harrojë kurrë shqip (VIDEO) Prej disa kohësh tashmë, çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta, janë shpërngulur së bashku
E vetmja gjë që burrat e harrojnë gjithmonë pas marrdhënieve intime Një sondazh nga Sex Information and Education Council of Canada dhe prezervativët Trojan ka zbuluar që nëse përqafoheni
E pazakontë, Lakers harrojnë lojtarin e tyre në arenën e Orlando Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmë pas festës së Los Angeles Lakers për titullin e kampionit në NBA. LA Lakers
Instalojnë 187 panele diellore, por harrojnë t’i lidhin me rrjetin e energjisë! Qyteti francez i Roubaix njoftoi me entuziazëm të madh se kishte blerë 187 panele diellore për të gjeneruar një pjesë të
Studimet tregojnë cilësitë: Një gotë qumësht në darkë dhe harrojini shqetësimet Qumështi është një burim i shkëlqyeshëm vlerash ushqimore, është i shëndetshëm për kockat tuaja dhe ka edhe më shumë për
Harrojeni gjinekologun, kush është bima që bën mrekullira Alchemilla vulgaris është bima më e shëndetshme kundër shumë sëmundjeve të grave. Ajo përmban acide organike, vaj esenci
Harrojeni ujin e ngrohtë me limon çdo mëngjes, kjo është pija me vetitë më kuruese Shafran i Indisë vjen nga rrënja e bimës kurkuma dhe përdoret gjerësisht në kuzhinën orientale. Por erëza aromatike që ë
Nuk harrojnë vallet dhe flamurin, njihni shqiptarët e Ukrainës (FOTO & VIDEO) Komuniteti shqiptar ka jetuar në territorin e Ukrainës që nga fundi i shekullit 18 – fillimi i shekullit 19. Shqiptarët
Harrojeni mundësinë e dytë, 6 shenjat e horoskopit që nuk kthehen kurrë tek ish-i Hidhi një sy gjashtë shenjave që nuk falin e nuk rikthehen në krahët e ish-it para se të bësh diçka të gabuar. Demi
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
Rita Ora bën pushimet në Korfuz, "festë" në mediat greke që "harrojnë" një detaj Ylli botëror Rita Ora ka gjendet prej disa ditësh me pushime në njërin prej resorteve më të shtrenjta të Korfuzit duke s
Koronavirusi i merr jetën inxhinierit të njohur, fjalët prekëse të të afërmve Covid 19 i ka marrë jetën inxhinierit të njohur të pyjeve Ferdin Liçaj. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, teksa s
Harrojeni kremin e duarve, kjo përzierje natyrale është ajo që ju duhet për duar të buta Në këto kohë kur duart i lajmë dhe i dezinfektojmë më shpesh se asnjëherë tjetër, nevojitet një përkujdes i veçantë ndaj
Super sezon në Serie A, Kumbulla: Më duket një ëndërr Marash Kumbulla bëri një super sezon me Veronën në debutimin e tij në Serinë A. Mbrojtësi shqiptar ia ka dalë që nga
Ju mungon plazhi? Ana e "errët" që të gjithë e harrojnë (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mezi e presin këtë stinë, ndërkohë që disa të tjerë nuk janë shumë të entuziazmuar, pasi për ta vera vje
Harrojeni COVID-19, tre stuhi kërcënojnë SHBA-të Tre stuhi kërcënojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Karaibet këtë fundjavë. Bëhet fjalë për stuhinë tropikale Hanna
Maliqi "shuplakë" Ramës: Bën marrëveshje edhe me djallin Deputeti i Kuvendit, Lefter Maliqi me një postim në rrjetin social Facebook ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se për pus
5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTO LAJM) Kur vjen puna te garderoba, duket se fundet janë ndonjëherë të nënvlerësuar. Ne priremi drejt këpucëve, fustaneve, x
Deputetët harrojnë pandeminë, "shtrohen" në kafe pranë Kuvendit Deputetët kanë filluar të mblidhen para Kuvendit ditën e sotme për të nisur shumë shpejt seancën. Por ata nuk kanë mu