999 rezultate për

harresen

Ja çfarë shkaktojnë sheqeri dhe kripa e tepërt Kripa dhe sheqeri janë produkte të cilët kanë një përdorim të madh në kuzhinën e gjithsecilit, por harrojmë se ne duhet
Studim/ Lexoni, e mbani trurin të ri 294 persona me moshë mbi 80 vjeç, të cilët u monitoruan nga kërkuesit në lidhje me veprimet të cilat mbajnë trurin të ri
Meta në Bulqizë: Ndëshkoni harresën e qeverisë Kreu i LSI-së, Ilir Meta, prezantoi sot në Bulqizë kandidatin për deputet Përparim Spahiu. Duke shprehur konsideratën më