999 rezultate për

harito

Bashkëshortja e Chicharitos pozon nudo për "të shpëtuar" Tokën (FOTO LAJM) Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë. Ajo ka pozuar disa fot
Chicharito transferohet në La Liga Javier “Chicharito” Hernandez nuk është në planet e West Ham, dhe do të largohet në muajin e ardhshëm. Sulmuesi meksi
Chicharito do largohet nga West Ham, Pellegrini nuk e do në skuadër Sulmuesi Chicharito Hernandez do të largohet nga Ëest Ham. 30 vjecari nuk bën pjesë në formacionin e Pellegrinit dhe ë
Femra më e bukur në botë, në krahët e Chicharito Hernandez (FOTO LAJM) Sarah Kohan është e dashura më fantastike e futbollistit Javier Hernandez. Ajo është mjaft e famshme në Instagram dhe gë
Chicharito shumë pranë eksperiencës së re Chicharito Hernandez bëhet gati për një aventurë të re në Turqi, pas atyre në Angli, Spanjë dhe Gjermani. Sulmuesi m
Chicharito mohon zërat për largim nga West Ham Javier Hernandez, i cili njihet si “Chicharito”, i shpreh besnikërinë e tij ekipit të West Hamit. Sipas mediave angl
Zbulohet letra e ambasadorit Lu për Milena Hariton Ministrja e Shtetit, Milena Harito ka marrë një letër falënderimi nga ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu, në të c
Chicharito kthehet në Premierligë Sulmuesi meksikan, Javier Hernandez Chicharito është larguar nga Bayer Leverkusen për t’u kthyer në Premierligë. Chic
West Ham konfirmon blerjen e Chicharitos West Ham United ka sjell edhe një përforcim në radhët e veta. Javier Hernandez, i njohur më mirë si Chicharito ka kom
Di dhe Bayer Leverkusen të "çmendet" në merkato Bayer Leverkusen po shetësohet kohët e fundit nga një interes i West Ham për Chichariton. Gjermanët nuk duan ta shesin m
Ministret e pasura të Ramës, ja kush kryeson në listë (FOTO LAJM) Së fundmi janë publikuar pasuritë e dy ministreve të qeverisë së drejtuar nga Edi Rama, Milena Harito dhe Mimi Kodheli,
Chicharito: Luka Modriç duhet të konkurrojë për topin e artë Meksikani Javier Chicharito ka cilësuar kroatin Luka Modriç si nje nga 3 favoritët për topin e arte. Meksikani th
Rama “ngacmon” ministren Harito: Shembull për kolesterolin… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka takuar një grup të rinjsh të cilët kanë krijuar kompaninë “Innovation Hub”.
"Nëse do të kishim ende këtë sulmues, do të shënonim 20 gola më shumë" Jose Mourinho ka përmendur një futbollist që beson se do të shënonte shumë gola në Manchester United. Jose Mourinho k
Akuzat e Metës ndaj administratës, ja çfarë thotë ministrja e Ramës Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ditën e djeshme në një deklaratë për median i kërkoi Ramës “qeveri bes
Ministria e Ramës "provokon" opozitën: Çadra e lirisë apo e vetmisë? (FOTO LAJM) Ministrja e Inovacionit dhe Administratës, Milena Harito ditën e sotme ka kaluar afër çadrës së opozitës të quajtur nd
675 vende pune të lira në Administratë, ja profesionet që kërkohen dhe si të aplikoni Ministrja e Inovacionit Milena Harito nga Fakulteti i Drejtësisë në Tiranë deklaroi se janë 675 vende vakante pune në ni
Edi Rama jep 100 mln euro për kushërirën ministre, plas sherri mes Haritos dhe Vasilit Diskutimet në lidhje me ndarjen e fondeve në buxhetin e shtetit përplasën dje, kreun e Grupit Parlamentar të LSI-së, Pet
Ligji për portalet online/ Harito: Komentet fyese të jenë të ndëshkueshme! Ndryshimet në ligjin për tregtinë elektronike u propozuan në mars të këtij viti, por pas akuzave nga mediat online se dr
Berisha thumbon Hariton: Kushërirë, pyet Ramën për krimet e pasionit Ajo që është kthyer në kryefjalë të ditës, debati rreth fotos së kryeministrit Rama me presidentin amerikan Obama është